Королева Сарказма• 29 июля 2019

Мій досвід віртуального спілкування з іноземцем

Все почалося з того що написав мені чоловік, назвав своє ім´я, почали спілкуватися. Мені це було цікаво виключно для того щоб поспілкуватися англійською мовою.
Але мені швидко набридло, бо на мої питання про себе він не відповідав, лише запитував про мене. Буквально через тиждень почав зізнаватись у коханні, почав писати що не може без мене жити і вся така нудна соплива романтика. Ще це супроводжувалося картинками троянд, обручок і т.д
Я припинила з ним спілкування, зсилаючись на зайнятість. І от сьогодні пише і просить 3000 USD на лікування доньці
Накрыло-не отпускает• 29 июля 2019
он как попрошайка, аж противно такое от мужчины слышать

МаксХмара• 29 июля 2019
Ответ длярукиЖимолости
Було , навіть, дві програми Говорить Україна про цих аферистів. Жінки вірили, брали кредити, продавали свою нерухомість. І суми там були великі 50-100 тис. баксів. Вони вираховують одиноких жінок і їх обробляють.
кредит для незнакомого черта с сз? Ого, кто бы мне денег так дал
ТаПрямТам• 29 июля 2019
Ответ дляКоролева Сарказма
Просто аж смішно, знайшов в кого просити, в Україні
Ну а де ж іще? В яких країнах іще можна знайти таких наївних дуреп, які не знають ціни грошам? Людина,яка гарно заробляє, ні за що не перешле своєму віртуальному пенфренду усі свої гроші. А бідні тітки, які дуже хотять прилаштувати свою дупу у тепле місце, наївно сподіваються, що ці гроші допоможуть купити їм перепустку у безтурботне життя. В Америці з доросли типу багатим чоловіком, якого вона врятує від самотності, стане йому справжнім другом, їхні діти будуть мило разом грати у мячика на задньому подвір´ї і всяка інша лобуда.