Разумная Губка• 03 августа 2019
Питання до тих, в кого алергія на амброзію
привіт! я дочекалась активної алергії пару днів тому і вже 3 дні приймаю еріус.. ефекту не бачу.. це він перестав допомагати чи потрібно ще трохи поприймати і застосовувати комплексно із спреями в ніс.
Чи пробувати інші препарати. лікар ще виписала ніксар, центрилев.....
Антигістамінні мають так діяти, що алергію змінає на 100%?
Да будет так• 04 августа 2019
Ответ дляРазумная Губка
А від асит реакцій не було?
нет, никакой, мы асит и сейчас пшикаем. нужно 3 года минимум пшикать