Дама_с_караваем• 09 августа 2019
Чи потрібна страховка Wizz Аir німеччина?
Підкажіть чи потрібна туристична страховка при проходженні паспортного контролю? Летимо перший раз у відпустку до родичів в німеччину.
Умничка-помощничка• 09 августа 2019
Если к родычам, то не нужно. Случится с Вами что, они вам лечение оплатят.
В каждой бочке...• 09 августа 2019
Страховка потрiбна, у першу чергу вам, а не на контролi. Якщо знадобиться медична допомога, що плануете робити? С нiмецькими тарифами?
Муроводчица• 09 августа 2019
Брала в турагентстве за 69 грн, на 3 дня. Думаю не такие уж и деньги, чтоб экономить и переживать