Сколько_мне_лет?• 11 августа 2019
Скільки безкоштовних оголошень на олх
Розміщую речі, як приватна особа, не бізнес. Скільки можна в рубриці дитячі речі? Чи можуть мене в якийсь момент перевести в статус Бізнес? Тоді вже все стане платно, я так розумію)
Пушистый Пельмень• 11 августа 2019
15 чи 20 безкоштовних, там є у правилах прописані ліміти по кожній з рубрик /табличка/
Соня-сонятко• 11 августа 2019
Віідкрийте на олх правила і прочитайте. Там є табличка, де по кожному розділу написано кількість безкоштовних огол.
Переведуть в бізнес, якщо в кожному розділі будете розмістите максимум оголошень і всі товари будуть нові. Розбавляйте б/у товарами