ХуАнита• 18 августа 2019
Лікар-стоматолог
Порадьте лікаря стоматолога в Києві, який може подивитися КТ щелеп професійно.
В мене була операція на гайморовій пазусі два місяці назад. Однією з причин операції може бути прикореневе запалення зубів. У мене там коронки стоять вже багато років. Лор відправив на кт і тепер треба щоб хтось подивився це все професійно.
В мене є гарний лікар, але він не на дзвінки ні в вайбері не відповідає.
А чекати не дуже хочеться. І якщо там таки щось не так з зубами, щоб в собі це все не носити, а пролікувати і забути
ХуАнита
• 18 августа 2019
Ответ дляAlex_Kri
Сейчас большинство стоматологов, которые пользуются компьютером могут анализировать КТ. Только не все программы удобны для конкретного стоматолога. И если это кт спиральная, то она не вообще не удобна для стоматологов, стоматологам нужна конусная.
Я на цьому не дуже розуміюся. Зробила 3д в Планмека. До них багато стоматологів відправляє, я не думаю, що їх кт не підходять
Домовенок Зюзя• 18 августа 2019
Обратитесь в стоматологию ЛЕГРО в Киеве Соломенский район. Есть толковый ортопед и хирург главный врач. А для оперативности попросите в планмеке поместить Ваше КТ в ячейку стоматологии ЛЕГРО номер 1116. И заочно врач сможет открыть и на консультации озвучить план лечения. Консультация у них бесплатно. Работают без выходных.
ХуАнита
• 18 августа 2019
Ответ дляДомовенок Зюзя
Дякую