Люда М• 19 августа 2019
В кого в дитини був перелом ноги? Коли почала дитина ходити після зняття гіпса?
Всім привіт! В дитини 6 років перелом зі зміщенням. Гіпс був 1,5 місяця + ставили спицю. Лікар сказав розходжувати ногу на милицях.Тепер пройшло 5 днів з дня зняття гіпсу, а вона не може стати на ногу впевнено, жаліється на болі в п"яті. Якщо у Вас були подібні ситуації, як дитина розходилася? Дякую!
Ответ дляЛюда М
Не дали ніяких направлень. Я запитала і за масажі і за інше, але лікар відповів що не витрачайте час і кошти , нехай розходжує на милицях.
Дивний лікар( Тим більше перелом зі зміщенням був . Сходіть до іншого . Процедури реально допомагають при реабілітації після перелому
Елена 2016• 19 августа 2019
Ответ дляЛюда М
автор я в детстве ломала ногу со смещением, и очень хорошо помню что меня долго водили антипульс - это прибор в ЛФК, и на массаж.
У дедушка врач, то я долго стояла в детском ортопедическом диспансере на учете, и всегда контролировали чтобы не наступила фиброзная дисплазия на большой берцовой кости, на учете стояла лет пять.
exlarmonda• 19 августа 2019
У сына был перелом пятки, полтора месяца гипс. Когда сняли тоже не мог сразу идти. Делали курс массажа, помогло. Плюс ходил по песку на море много
Сегодня сыну сняли гипс. Был перелом +растяжение+гематома. Проходил в гипсе 3 недели. Травматолог рекомендовал тёплые ванны, упражнения для разработки ноги, мазь для вен, стелька вп1. Сын домой вернулся на костылях и боялся ступать на ногу. В 16:00 пошл со мной на улицу. Вот в 20:00 еле загнали домой)))
Lyudmila_Kis• 20 августа 2019
В 2 роки син зламав велику гомілкову кістку, але без зміщення. 5 тижнів у гіпсі, коли зняли, то спочатку боявся ставати на ніжку, потім довго кульгав, але розходив. Лікар також казав що дитині не потрібно ніяких фізкабінетів і масажів. Перший тиждень мастила щиколотку троксевазином, бо зовсім не згиналась там нога, коліно розгиналось добре.
Не переживайте, спочатку може бути страшно дитині, потім і не замітить, як почне бігати.