Кукарикуууууу• 20 августа 2019
Де можна розмістити оголошення про здачу квартири в оренду?
Всі доброго дня де найшвидший спосіб знайти когось на підселення до старенької бабусі?
На олх оголошення розмістила ,де ще?
Одеса ,
дівчата може є якісь групи ,форуми одеські допоможіть знайти будь ласка
всім хто допоможе
дякую!
На олх оголошення розмістила ,де ще?
Одеса ,
всім хто допоможе
дякую!
Розавенная• 20 августа 2019
Ну так загуглите - одесса недвижимость объявления. И на сайтах, которые будут первыми в выдаче, разместите свое объявление
Кто крайний?• 20 августа 2019
вы в Одессе недавно?
у нас свой форум, активный, не плохой.
НО (!!!) внимательно читайте правила раздела! Модераторы там ухх..
у нас свой форум, активный, не плохой.
Кукарикуууууу
• 20 августа 2019
Ответ дляКто крайний?
вы в Одессе недавно?
у нас свой форум, активный, не плохой.
я якраз не живу в Одесі, тому і не знаю де можна розмістити оголошення
Кукарикуууууу
• 20 августа 2019
Ответ дляРозавенная
дякую за пораду!