Мишка-шалунишка• 21 августа 2019

І знову вакцина(((

Знаю, що набридла всім ця тема до колік. Але...Синові 12 років. Перестала йому робити щеплення ще маленькому, в період коли якраз почали по телевізору гриміти скандали через смерті діток від індійських вакцин. Зараз вже мене трішки попустило, цього року так и зробили КПК. Тепер перед школою вимагають зробити всі щеплення. В нього немає АДП та поліомієліту. Можливо я не надто обізнана в цій темі, але поліо в краплях у вигляді живої вакцини давати не збираюсь. АДП сказали є лише індійська в нас. Племіннику на днях робили в іншій області українську Біолік. Теж були ускладнення. Хто знає - є ще якісь варіанти? Дякую.
Грибной_Дождик• 21 августа 2019
У меня такая же ситуация... тоже не знаю на что решиться...

Партизанка• 21 августа 2019
И у нас так же.
Голубая устрица• 21 августа 2019
Бустрикс полио
демидема• 21 августа 2019
Аналогично ситуация. Дочке 12. Тоже нет этих прививок. И врач с медсестрой не хотят нам дальше обслуживать, хоть с ними и декларацию заключили. Говорите что наши взгляды разные значит ищите других педиатров
Король дивана• 21 августа 2019
Вы какую кпк делали?
Пингвинчик сизокрылый• 21 августа 2019
Стою перед таким же вибором.
Доньці 11, немає однієї адс.
Зараз вона в нас тільки Індія. Її робити не хочу, Україну тим паче.
Є ще Бельгія, якщо не помиляюся, але вона з коклюшем. А він вже не потрібен
демидема• 21 августа 2019
Хотя все трубят юристы и люди компетентные в этому, что не имеют права не пускать в школу.нарушение конституции
Шмоточницаца• 21 августа 2019
платно -бустрикс полио сделайте.
автор Мишка-шалунишка • 21 августа 2019
Ответ дляКороль дивана
Вы какую кпк делали?
Бельгійську, назву потрібно глянути, забула...

автор Мишка-шалунишка • 21 августа 2019
Ответ дляШмоточницаца
платно -бустрикс полио сделайте.
Дякую.
Та никада в жизни• 21 августа 2019
Ответ дляМишка-шалунишка
я брала термо-сумку в поліклініці, купувала в аптеці Бустрікс поліо. Кололи в поліклініці
Olga2222t• 21 августа 2019
Если вы крупном городе, сделайте в частной клинике не индийскую прививку, у них должны быть. Мы в Днепре, акдс индийскую побоялась делать, делали в частной бельгийскую по моему. У нас все прививки.
автор Мишка-шалунишка • 21 августа 2019
Думала, я одна така - на роздоріжжі...В нас правда не відмовляються обслуговувати педіатри, але настійливо рекомендують та впарюють індійську. А не хочете, кажуть, то зі школою й будете розбиратись собі...
Та никада в жизни• 21 августа 2019
https://www.facebook.com/groups/bzvorgua/?fref=nf запитайте в цій групі, там лікарі допомагають і консультують
Одни_мысли• 21 августа 2019
Ответ дляOlga2222t
Инфанрикс, что ли?У нас на него гидроцефальный синдром появился((
masseraty• 21 августа 2019
А що ви маєте на увазі під ускладненнями? Якщо температура та біль в ніжці, то це нормальні реакції.
Реакції можуть виникати і на індійську, і на європейську. Своїй малій я робила всі індійські. Тільки на одну з них була невисока температура та боліла ніжка. В допомогу нурофен.
Робила також і собі, і чоловікові. Зовсім ніяких реакцій не було
автор Мишка-шалунишка • 21 августа 2019
Ответ дляOlga2222t
Проблема в тому, що по-перше , ми в малому місті. Але це дурня, замовили б платну. Але, по-друге, йому потрібна АДП. Це двокомпонентна має бути, без коклюшу. Послаблена. І аналогів сказала педіатр не може підказати чи є в нас взагалі. Я так розумію дітям або колять чндійську, або ніяеу...Наприклад, молодшому синові не хотіла робити інд.АКДП, то замовляла платно пятикомпонентний Гексаксим. А з цією двокомпонентною щось не зрозуміло чим її замінити...
Та никада в жизни• 21 августа 2019
Ответ дляМишка-шалунишка
якщо не Індія, то Бустрікс, так коклюш ослаблений
КрытыхРынков• 21 августа 2019
Моей дочке 8 лет...Сегодня сделали индийскую АДС-М и полио...Я не хотела индийскую,но решилась ,после того как семейный врач сказала,что своему ребёнку неделю как делала такую же,всё нормально, только рука болела в месте укола ...Пока наблюдаю за ребенком,ни на что не жалуется в данный момент...

Крем для арбуза• 21 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
как проявилось?через сколько после прививки?
Мадам Подлинник• 21 августа 2019
Ответ дляOlga2222t
А где в Днепре делали, какая вакцина и сколько обошлось?
Tatyana1377• 21 августа 2019
Інфанрікс ІПВ- акдс з поліо, чудова вакцина. Робіть!
ХвостПистолетом• 21 августа 2019
Ответ дляКрытыхРынков
Сразу вспоминаю 90 стые и продавцов на рынках, которые всегда говорили , что себе тоже всегда такое берут, «очень хорошее». А люди верили...
Одни_мысли• 21 августа 2019
Ответ дляКрем для арбуза
Через месяц((.Перед следующей плановой пошли делать нейросонографию, а там ’сюрприз’.Дальше не делали.Сейчас уже 12 лет дочери.Без прививок.
Пингвинчик сизокрылый• 21 августа 2019
Ответ дляTatyana1377
Після 6 років треба без коклюшу вже. А в нас такої зараз немає у інфанрікс
LeonaTa-Sh• 21 августа 2019
Ответ дляМишка-шалунишка
Які були ускладення? Темература й напухання в зоні уколу - нормлаьна реакція. Ну іноді криві руки медсестри, котра замість внутрімязово коле аби як
автор Мишка-шалунишка • 21 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
Кошмар(((( Інфанрікс теж не підходить, там 3 компоненти...
Телефон Рубика• 21 августа 2019
а болгарская адс закончилась?
автор Мишка-шалунишка • 21 августа 2019
Ответ дляTatyana1377
Сказала педіатр - не підходить! Тому що дитині не потрібен коклюш, лиш поавець, дифтерія і поліо.
Чтооооооооооо?• 21 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
А чому вирішили що щеплення винне?