Дайте подумать• 29 августа 2019
Угадай украинское слово, значение
Давайте поиграем.
Надо написать редкое слово (CAPS LOCK), будем угадывать что оно означает. Обязательно писать где услышали это слово
при ответе обязательно цитировать, желательно прикреплять фото
слово №1 "КАМІЗЕЛЬКА" (Житомирська обл.)
Коренная киевлянка• 29 августа 2019
Ответ дляМайор Медуза
ну а БУЗУВІР
Колись у нашому селі так казали на тих, хто до церкви не йшов
Я б такое не носила, но продаю• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
Не читала далі все, може писали. Щодо губ. На Тернопільщині губами називають всі гриби, окрім білого. Білий - то єдиний гриб, решта - губи. А ті губи, що на лиці, то в них вАрґи.)) Сама в дитинстві поки звикла до тієї мови, тато мій звідти.
Тоже так было! Гриб- это только белый! А я больше всего любила лисички и «баранячу голову». Может кто помнит такой гриб.. кудрявый.
Майор Медуза• 29 августа 2019
Ответ дляКоренная киевлянка
зла, жорстока людина; мучитель
Майор Медуза• 29 августа 2019
Ответ дляТворю чудеса
москаль

і їх теж так називали! В укр.творах так точно
Из Кукуева я• 29 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
Коралі- это коралловые бусы
Нет ,коралы называли бусы разные ,я посню ,так пробабушка говорила ,Киев.
Девочки ,я кроме корали ни одного слова не поняла в теме))
Майор Медуза• 29 августа 2019
Ответ дляДайте подумать
о вспомнила слово : ЗДИХЛИК
кощей бессмертный ))))
Творю чудеса• 29 августа 2019
Ответ дляДайте подумать
о вспомнила слово : ЗДИХЛИК
чахлик, дистрофік
Дайте подумать
• 29 августа 2019
Ответ дляМайор Медуза
кощей бессмертный ))))
то чахлик )))))))))))) а здихлик то когда иголку в яйце переломали и ему пришел кабздец)))
Дайте подумать
• 29 августа 2019
Ответ дляИграю у края
Дохляк?
наверное, я просто не помню)
Дайте подумать
• 29 августа 2019
Ответ дляЗміючка
худенький хтось, ні? ще кажуть чахлик)
анорексик)))))))))))))))))))))) здихлик=анорексик
КонхфЭдкаТузик• 29 августа 2019
Ответ дляМайор Медуза
ну а БУЗУВІР
Ну, це ж українське літературне слово, що вказує на жорстоку людину, тирана, пригноблювача. В прямому сенсі слова - це фанатично налаштована до будь-яких поглядів інших людина. Слово поширене, часто використовується. І не знати його значення? Одначе...
Майор Медуза• 29 августа 2019
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так, поширене в укр. творах. Хто не читав, той не знає.
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
ЛЕТНІЧОК
НАСИРНИКИ
ГУБЯКИ
НАСИРНИКИ
ГУБЯКИ
Летняя пристройка или кухня
Сырники
Грибы..?
Сырники
Грибы..?
Закусенец• 29 августа 2019
Ответ дляМалая Налегке
БаЛІЯ, БАСиНА, Миколаївська обл.
Залізний таз літрів на 50?
Ответ дляИз Кукуева я
а ви з якого регіону, якщо не секрет? чи недавно тут живете? просто там є такі слова, які вже давно стали загальновживаними, типу рагуль))))
Додекаэдр• 29 августа 2019
Ответ дляк.Буланова
вже писала, заполоч це нитки для вишивання?
нитки