Дайте подумать• 29 августа 2019
Угадай украинское слово, значение
Давайте поиграем.
Надо написать редкое слово (CAPS LOCK), будем угадывать что оно означает. Обязательно писать где услышали это слово
при ответе обязательно цитировать, желательно прикреплять фото
слово №1 "КАМІЗЕЛЬКА" (Житомирська обл.)
Майор Медуза• 29 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
Правильно, угадали!
Насправді, Бабка має багато значень. Від метелика, запіканки, гриба і т.д.
Ms. Анонимная• 29 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
Не-а! Ещё отгадывайте!
Бабка - это такое сдобное изделие в виде большого кекса с отверстием внутри.
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не знаю, чи було вже - БАРАБОЛЯ.
Или картошка или фасоль
Майор Медуза• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
Оо, згадала з дитинства свого, як приїхала в село, і почула: ’Зараз будемо їсти КОКОШІ´. Наголос на другому о - кокОші. Ніколи не вгадаєте, що це таке.)) Перша думка була - звідки в селі кокоси?! Та ще й в ті буремні роки. А ну! Вгадайте.
КОКОШІ
знаю кокош - півень
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляАнгел-предохранитель
КРЕДЕНС
Танец такой,правда правильно контрданс
Дайте подумать
• 29 августа 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
ПИТЯТКО, не знаю может было
не було.... що це?
Ниф_ниф• 29 августа 2019
Ответ дляMs. Анонимная
В українській мові є слова омоніми, однакового звучання, але різні за значенням. Бабка може бути і стрекоза і випічка і бабуся і вид грибів
Коренная киевлянка• 29 августа 2019
Ответ дляЗміючка
а де так кажуть? цікаво ж)
Бурєшкою картоплю називають у Верховинщині (Івано-Франківська обл.). «Наїлася бурЄшки зі сметаною». Я теж з Івано-Франківщини, але з іншого району, то спершу подумала, що це буряки тушені
Майор Медуза• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
КОКОШІ
Ще ноги
Катастрофа• 29 августа 2019
Ответ дляПугачиха
КрУмпля, пАрадички, мЕшти...ЗУ
Крумпля- картопля, мешти- туфлі
Катька Пушкарева• 29 августа 2019
Ответ дляКатастрофа
Крумпля- картопля, мешти- туфлі
парадички - помидоры
Пусин Кукин• 29 августа 2019
Ответ дляКатька Пушкарева
ПИТЯТКО, не знаю может было
ПетЯ маленький, Петёнок, Петечка
Пугачиха• 29 августа 2019
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ФАЙНО? Зу
ТРЕМПЕЛЬ? Донбасс
Хорошо и вешалка ( это нормальное литературное слово, не вешалка ж говорить))))
КонхфЭдкаТузик• 29 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
БАБКА
Це слово має понад 10-ть значень, до слова. Найпоширеніше: комаха, здобний хліб, гриб тощо. Треба чути в ЯКОМУ контексті воно, це слово, вживається.
Майор Медуза• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
Ні, навіть не близько)
Знаю, ще ноги. Так Грінченко писав
Додекаэдр• 29 августа 2019
Ответ дляMs. Анонимная
Вінницька обл, так називають солодку запіканку з яєць і вермішелі
Ответ дляLozja
КОКОШІ
взяти на кокоші=взяти на коліна.