Дайте подумать• 29 августа 2019

Угадай украинское слово, значение

Давайте поиграем.
Надо написать редкое слово (CAPS LOCK), будем угадывать что оно означает. Обязательно писать где услышали это слово
при ответе обязательно цитировать, желательно прикреплять фото

слово №1 "КАМІЗЕЛЬКА" (Житомирська обл.)
Anjavoloschykk• 29 августа 2019
Ответ дляКоренная киевлянка
У мене були від гуцульського строю, файнезні, але кусючі
От і для мене кусючі,а чоловік просто обожнює їх,двоє з трьох дітей носять інколи.А чоловік ще ДЖЕРГОЮ може загорнутись))Для мене це справжній жах.

Я б такое не носила, но продаю• 29 августа 2019
Ответ дляПластилин_Колец
Я загуглила )))
ще про їжу:
Гуслянка
кулеша
Книглі
Гуслянка это вкусно, с капустой
Ванна Тазиковна• 29 августа 2019
Ответ дляНиф_ниф
КВАРТА
ще таке слово вживають?
кружка
Коренная киевлянка• 29 августа 2019
Ответ дляПластилин_Колец
Я знаю що це ))
Афини чи гомбовці з афинами?
Ilona Kolesnyk• 29 августа 2019
Ответ дляАлгонавт
Вклякати
Ні, раком, або на четвереньках, з зігнутою спиною)
Бронетапок• 29 августа 2019
Ответ дляСеменна Семеныч
Позор, а не игра. Отгадывать слова родного языка страны в которой ты живёшь.
Большая часть слов не украинские
В каждой бочке...• 29 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
Одежда какая-то ,
Что-то про овец
Или голубцы
Мммм... ГОМБОВЦІ -страва мого дитинства.
Мама готувала варені (творог+марка+яйце+цукор. готові кульки обов´язково посипати підрум´яненою на сковорідці манкою з додаванням цукру і полити сметаною).

Я з Рівного. Мама виросла в Острозькому районі (регіон Рівненщини) І ніхто з моїх знайомих не знає, що це таке

Anjavoloschykk• 29 августа 2019
Ответ дляКоренная киевлянка
Ех, шкода, що афини відійшли вже
Але яфинничя ще досі продають,на чай для діабетиків.
Ответ дляПусин Кукин
Снимки
Или так спросить можно ЗНІМКИ-ОТКУДА?
Фотографии
Коренная киевлянка• 29 августа 2019
Ответ дляAnjavoloschykk
А що це за ДЖЕРГА? Щось на подобу ліжника?
Анжелка• 29 августа 2019
СТРИЙКО, РАНТКА, КОБІТА, П’ЄЦ , СТРИХ, КОЦИК, КЄЛІШОК, ФІРАНКА
Ответ дляПусин Кукин
Євро, что ли?
Зеленые
Пластилин_Колец• 29 августа 2019
Ответ дляКоренная киевлянка
Афини чи гомбовці з афинами?
Афини
Ответ дляIlona Kolesnyk
Писали в контексті, але вгадувать не давали. І макітра і макогон
Макогон не ответили) еще примета была- кто облизывал макогон, у того муж будет лысый
В каждой бочке...• 29 августа 2019
ПАТАЛЬНЯ було ?
Anjavoloschykk• 29 августа 2019
Ответ дляКоренная киевлянка
Це і є ліжник,тільки у нас джергою звуть))
В каждой бочке...• 29 августа 2019
ПАТЕЛЬНЯ, точніше
Пластилин_Колец• 29 августа 2019
Ответ для Анжелка
Коцик - одіяло ))
фіранка - штора
кєлішок - стакан, горня?
Ответ для Анжелка
Пьец- печка

Пластилин_Колец• 29 августа 2019
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ота штука якою товчуть в ступці ))
Anjavoloschykk• 29 августа 2019
Ответ для Анжелка
Дядько(вуйко),кобіта-дівчина,коцик-покривало,келішок-рюмка,фіранка-тюль.Ну здається так)
Ванна Тазиковна• 29 августа 2019
Ответ для Анжелка
фиранка это типа шторки.а кобита это типа любовница?
Ilona Kolesnyk• 29 августа 2019
Тема нагадала, колись давно висів у нас на кухні брехунець і по суботах в районі обіду була там передача, на яку звонили слухачі, приходили зіркові і не дуже гості. Передача була про мову. І там були завдання по типу як ми зараз забавляємось, вгадати значення слів, називався регіон використання, давались варіанти, але внадували рідко. Вгадавшому давали 200 грн.
Ми завжди з батьками її слухали)
Anjavoloschykk• 29 августа 2019
Ответ дляВ каждой бочке...
ПАТЕЛЬНЯ, точніше
Елементарно - сковорідка.
Пластилин_Колец• 29 августа 2019
Ответ дляВ каждой бочке...
ПАТЕЛЬНЯ, точніше
Було
Коренная киевлянка• 29 августа 2019
А ЛЯТРИНА?
Пластилин_Колец• 29 августа 2019
Ответ дляКоренная киевлянка
А ЛЯТРИНА?
Нужник?
Спелый баклажан• 29 августа 2019
Ответ дляПусин Кукин
У них кровообращение в ногах плохое и ножки мерзнут. Я в детстве всегда удивлялась, когда у нас возле подъезда бабуся 95 летняя летом в тужурке и плате теплом сидела. И монпасье кушала из круглой жестяной баночки и нам давала, рот у неё был впалый без зубов и лицо в черепаховых морщинах
это я так с мужем вечером гуляю щас. он в шортах и футболке, а я в пайте на флисе и джинсах. мне 35 )

а тужурку тоже не все знают)
и куфайку
Анжелка• 29 августа 2019
КЄЛІШОК- рюмочка, кобіта-жінка, стрих - горище, рантка- зустріч з коханим
Аноним Анонимыч• 29 августа 2019
Ответ дляКоренная киевлянка
А ГОМБОВЦІ вгадаєте?
Голубцы?)