Телепузик• 05 ноября 2013

Refund на Ebay. Допоможіть розібратись.

2 місяці тому зробила замовлення на ебей, посилка не приїхала, відкрила диспут вчасно. Продавець так сяк відмовлявся повертати гроші, все казали, що ще раз посилку відправлять, я відмовлялась, писала, щоб повертали гроші. Одним словом від дня замовлення минуло вде 2 місяці. Вчора написала, що якщо не повернуть гроші перешлю диспут до ebay customer support. Сьогодні мені прийшло повідомлення  The seller offered you a full refund.
Refund information:
A full refund of AU $19.12 will be made to you through the payment method that was used to pay for the item. The seller has until Nov 07, 2013 to refund you.
Seller's note:
"Hi dear, thank you for your email. I am really sorry you still haven't received the item. Now we refund to you,It's highly appreciate you could repay when you received it. Any problem, pls contact me."

Потім отримала ще одне повідомлення:

Seller's message:
"Hi dear, Thank you for your emial. Just check, because our transaction is over 2 month, so we have to contact paypal manager to refund to you. They will refund to you in 2 days. if you pay via paypal, you will get it soon, if you pay via credit card, you are estimated to receive it in about 3-7 working days. Any problem, pls contact me."

Я правильно зрозуміла, що до 07.11.13 вони мають зробити повернення коштів? Диспут ще відкритий, мені його не закривати поки гроші не отримаю? І чи я їх отримала я побачу лише через пей пал або приват24?
Ночка• 05 ноября 2013
До 7.11 должны деньги вернуть. Продавец пишет, что в случае если все-таки получите товар - надеется на возврат денег.
Последнее письмо от продавца: в течении 2 дней вернет деньги способом, которым они были уплачены: либо через пейпел и вы увидите их быстрее иди на карточку - увидите через 3-7 дней.

Я бы диспут не закрывала пока не получу деньги.

Бабушка Бетман• 05 ноября 2013
Ночка всё верно написала.
Диспут не закрывать, пока не получите возврат.
автор Телепузик • 05 ноября 2013
Ответ дляНочка

Ясно, дякую, що пояснили) Почекаю ще 2 дні. Оплачувала через пей пал.
Бабушка Бетман• 05 ноября 2013
Деньги вернутся на пейпел, после чего, пейпел их автоматом закинет на вашу карточку.
Так что узнать о возврате можно и там и там.
автор Телепузик • 05 ноября 2013
Всім дякую за відповіді!)