Мечты сбываются• 04 сентября 2019
Это криминал?
Если производить подделку извесного мирового бренда, что за это может быть? Шить одежду, например, и пришивать логотип... ну там.. шанель.
птицаворона• 04 сентября 2019
Это незаконное испольозвание торгового знака. Конечно, за это могут настучать по голове. Законным путем, разумеется.
Поторописька• 04 сентября 2019
вы серьезно думаете, что способны сделать подделку на бренд ???????????????
Мечты сбываются
• 04 сентября 2019
Ответ дляПоторописька
Это я так, теоретически
Поторописька• 04 сентября 2019
Для того, чтобы выпустить подделку необходим не только логотип, как Вы пишите , но еще и соответствующее швейное оборудование, точно такая же унифицированная технология пошива, лекала. Иначе получится смешная пародия )) Пошить подделку -это то же, что пошить оригинал, с точным дублированием каждой строчки...
Даю справку• 04 сентября 2019
Криминал)
КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Стаття 229. Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару
1. Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, або інше умисне порушення права на ці об´єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі, -
караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або завдали матеріальної шкоди у великому розмірі, -
караються штрафом від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою з використанням службового становища або організованою групою, або якщо вони завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, -
караються штрафом від десяти тисяч до п´ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Голубец• 04 сентября 2019
Если будет шинель какая-то, прокатит, но учтите весь китай вам конкурент