наКоблучках• 05 сентября 2019

Дружба ценой 500 грн

Ситуація. Дружили діти, і мами теж. Ходили в гості. На каву. Все як в всіх. Весною мама #1 планувала купити велосипед своїй дочці. А в мами #2 дочка висока і велосипед за зиму став малий. Звичайно мама #2 каже мамі #1 - беріть наш велосипед пробуйте, якщо підійде то ціна його 500 грн символічно ( велосипед звичайний без передач і наворотів, одна педаль зломана). Беруть, їздять, все добре. Проходить місяць і мама #2 запитує коли ви зможете віддати кошти, тому що потрібно і їй дочці купити велосипед. І тут відповідь - ми так не домовлялись, ми педаль там змінили і корзинку купили і взагалі то ви нам винні 700 грн за ремонт!?!!!????!!!!!
На прохання підтвердити цей ремонт якимись квитанціями -мороз. Веліком користуються. За тиждень принесли гроші, кинули на стіл мовчки. Не спілкуються.
Пройшло три місяці. Як воно мене "гложить"
Пэрисхилтонша• 05 сентября 2019
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Продать лучшим друзьям? тут, как в анекдоте: либо трусы надень, либо крестик сними. Настоящие друзья денег не требуют, тем более за такую фигню, как старый велик. Нуждаешься в деньгах - продай чужим, но не друзьям.
Сколько старых машин вы раздали друзьям?

asjaua• 05 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
Озвучила вартість внятно. Ніхто нічого не хотів ’нажитись’ велік такий продають за 1500 на олх. Дефект - не було педалі.
Подруга хитрожопа тому що раніше було - ой плаття таке гарне а на твою мале, давай я заберу ( безплатно ). Взуття деяке забирала. Футболку нову ( привезли з Італії і короткувата на мою). А тепер з веліком ’не проканало’ і зробили з мене жадіну і ваще ідіотку як так з друзів гроші брати.
Я до речі ті 500 грн в той же день віддала одному жебраку на переході. Щоб навіть не користуватись ними
Вот это праздник вы бомжу устроили) не переживайте за ту дружбу, как бы не о чем.
Чебуратор• 05 сентября 2019
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Какие лучшие друзья? Где вы это прочли? Обычное приятельство, выросшее из песочницы.
И купля-продажа это обычная добровольная сделка. Если обе стороны устраивает, то в чем проблема.
А Я Самая Самая• 05 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
Ну вже що є, те є:) Не було би ситуації з велосипедом, була би інша. У всіх є такі ’друзі’, які люблять поживитися на дурняк:)
Не переймайтеся. Зараз у них всі образи пройдуть, ще якесь плаття сподобається, та й зима попереду, треба до когось у гості на чай ходити:)
Купипупсичек• 05 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
знаю свою подругу, зачем сами предлагали велосипед?
Сказали бы просто, продаю за 650 грн, вам продам за 500. Все)
asjaua• 05 сентября 2019
Ответ дляКупипупсичек
Так век живи- век учись)
автор наКоблучках • 05 сентября 2019
Та яка ’лучча подруга’. Дружили діти. Ми спілкувались через дітей.
Просто вже неодноразово речі брали. Ні про яку даже ’ шоколадку до чаю’ не було мови
Розумію що я не г... Але таке відчуття що саме я така засранка. Не можу відпустити
А Я Самая Самая• 05 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
Знаєте, я би після їх фрази про те, що ви їм винні 700 гривень за ремонт велосипеда, вже перестала би відчувати себе якось незручно:))) А ви чомусь все думаєте і думаєте. Все нормально. Це не ви не така, це вони хитрі:)
Чебуратор• 05 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
Ну и зря. Вами пользовались, пусть и по мелочи. Наконец нездоровые отношения закончились. Радоваться надо

asjaua• 05 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
Тю на вас. Понятное дело, что когда человеку делаешь добро (тем более материальное), то вправе ожидать от него элементарную благодарность и это нормально. Ну вот они такие, радуйтесь что проявилось не в крупном, будете учёной теперь) и учитесь выбирать себе в круг общения людей с похожими на ваши взгляды и мировоззрение
автор наКоблучках • 05 сентября 2019
Дякую. Скоріше за все я така простушка, хотіла дружити. А мною користувались
І до речі інші мої приятельки зовсім не такі. Їх лише дві.
Хотіла більше)))
Дякую за добрі слова
Бамбарбия! Кергуду.• 05 сентября 2019
Ответ дляИграю у края
Я чего-то недопонимаю, похоже.
Если дружат двое, и второй ребенок младше, так что, первой маме до совершеннолетия его брать на полное обеспечение, что ли?
Это же масса вещей, обуви, игрушек, транспорта ребенок перерастает, и все бесплатно дарить?
Или это все теория?
Вы реально не понимаете Никого НЕ надо брать на обеспечение. Если тебе нужны деньги - продай чужим людям. Видимо, такой хороший велик был, что никому продать не могли, вот и решила автор напарить друзьям. И друзей автор настоящими не считала, видела в них только способ сбыта своих старых вещей, за деньги
Твоя подруга• 05 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
Я понимаю вас автор!
Есть у меня такая подруга))
Все время спрашивает за одежду и обувь.
В прошлом году заказывала платья. Ей совсем ни чего не нужно было...
И пальто и зимняя курточка не нужна и обувь. ( зарплата у подружки 25000)
Теперь ух ты, а на вас ботинки ещё нормальные? А платья вы уже выросли? И тд..
А то что ботинки 50 дол, курточка 50 дол, платья 80 дол, зимнее пальто 100 дол, зимние ботинки 50 дол.
Но кому это интересно, я заберу у вас за 500 грн?
Нет я лучше отдам все это соседской девочке бесплатно. И это вряд ли дружба если за твой счёт одевают своего ребёнка и при совесть не включается.
звездная галактика• 05 сентября 2019
Ответ дляИграю у края
Я чего-то недопонимаю, похоже.
Или это все теория?
Ага. А первой маме кто велик подарит?
автор наКоблучках • 05 сентября 2019
Краще речі продавати на сайтах. Реально дружба закінчується там, де починається базар
Тульский пряник• 05 сентября 2019
Теж не люблю хитрожопих. Подруга( ну скоріше сусідка) теж любила взяти у мене новірічний костюм і вишиту сорочку для своєї дитини на свято. І це зі словами’ я ж не дурна і не буду на один день в рік купувати новорічний костюм. А я ж то дура і моя дитина цілий рік ходить в костюмі зайчика, гнома і мушкетера.
ЯяяКакаджамбо• 05 сентября 2019
Ответ дляТульский пряник
а вьі после таких слов давали?
Зря.
автор наКоблучках • 05 сентября 2019
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Велік був хороший. На олх були покупці за 1500. Просто хотіла добре діло зробити, щоб дитина каталась
Гл. Амурная• 05 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
Хотіла більше)))
Дякую за добрі слова
автор, не слухайте святош! прям всі роздаровують друзям все підряд. а за 2 гр. комісії всю душу виймуть!

Тюрюнь_Тюнь• 05 сентября 2019
Тих, кого дійсно вважаю друзями - і велосипед би віддала, і 500грн якби треба було. Це дуже близькі люди і мені вони як сестри чи брати. Але таких небагато. Все інше - то знайомі. І мотлох ламаний не те що знайомим не продаю, просто до смітника виношу і дуже щаслива що не потрібно шукати кому б що віддати і щоб ще люди думали винні вони мені за це щось чи ні. Ніфіга ти не забагатієш тими копійками і жлобством. Багатіють ьим що більше і краще працюють.
Тюрюнь_Тюнь• 05 сентября 2019
І що це за тупа звичка чужих людей до себе на каву тягати? От і сіли вам на шию. Таких хворих вистачає. Я відразу таких відшиваю.
Фифачка• 05 сентября 2019
Ответ дляСтелькаОТединицы
Дочка выросла из велосипеда , приятельница сказала , через 3 года заберут для малышки . Мне хранить негде , продали незнакомым людям за 600 грн . Может приятельница и обиделась , не поднимаю тему .
Купили качель электрическую для ребенка - почти не катались, стояла на полкомнаты. Друзья говорят - ой, заберём когда нибудь скоро для своих будущих. Ну ок, заберём, а я на неё 1200грн потратила,типа отдать за так??? И моему ребенку в жизни больше ничего не надо брать: памперсы,питание и т д ?