наКоблучках• 07 сентября 2019
Пористе волосся
Дівчата, підкажіть, як доглядати за пористим волоссям - шампуні, маски які, засоби на підсушене волосся? Чи процедури які ви робили?? У мене волосся як відкрита чешуя, не гладке(( не знаю що з ним робити( не фарбуюсь, утюжками не палю, але таке було завжди(
наКоблучках
• 07 сентября 2019
Йому не вистачає вологи, кондиціонери незмиваючі просто зверху роблять його м´яким, але в самій структурі волосини нічого не міняється
Как_б_не_так• 07 сентября 2019
О, автор, понимаю вас. Но вы структуру ему особо не поменяет. Просто разные средства/процедуры чисто для косметического эффекта, чтоб в зеркале себя не шугаться
ИграйМойГормон• 07 сентября 2019
https://www.youtube.com/channel/UC4-CgZOJb50xD-SR1Jwb0Ww/about?disable_polymer=1
Баба Яга• 07 сентября 2019
Либо для закрытия чешуек, используйте специальные кератиновое маски,только проф. Дорого,но волосы будут шолковые. Цена вопроса +-1000 грн литр
наКоблучках
• 07 сентября 2019
Ответ дляБаба Яга
Ви маєте на увазі якісь конкретні, чи просто кератинові маски будь які?
наКоблучках
• 07 сентября 2019
Ответ дляБаба Яга
Сделайте ботокс волосам,
Я от теж чула про ботокс, але не знаю яка від нього користь. Ви робили?
Злюка-закусюка• 07 сентября 2019
Ответ длянаКоблучках
я делала, эфект классный. волосы гладкие, как после утюжка, не путаются, не пушатся. Это при условии,что мытье головы только хорошим бессульфатным средством.