Чукча Мукча• 23 сентября 2019

Студентська віза в Польщу- потребую допомоги

Доброго вечора! Потребую допомоги, шукаю людину, яка зможе допомогти в реальній ситуації. Дитина вступила на 1 курс університету, засвідчення з вузу отримали 15 серпня, 23.08 подались в Дніпрі ( Харківський округ) з повним пакетом доків: кредитні ліміти, спонсорства, проплата за рік, житло тощо. Документи отримані в консульстві 27.08 і досі статус на розгляді. Неодноразово дзвонили , сьогодні ( місяць потому) поїхали в Харків за 250 км-в віконці відповідь « чекайте, на розгляді». Отримали вже одногрупники і люди, які подавались в вересні, набагато пізніше. В мене відчуття, що наші доки просто валяються десь у стопочці і ними взагалі ніхто не займається.. Через тиждень навчання, посвята... Ми в відчаї. Можливо, хтось може допомогти в цій ситуації, ми вже готові на все... Не зрозумілий порядок розгляду справ, по телефону відповідають неохоче , повторюють, що розгляд можливий і 60 днів. Ід нас особисто, все, що змогли, ми надали. Чи будуть чекати в універі ще декілька тижнів, переживаємо. І відкликати паспорт не хочеться, бо вже чекаємо майже місяць. Дякую за будь-яке пораду, хто був в такий ситуації, або є зараз.
Сердючка• 23 сентября 2019
Зачем визу оформляли?
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Ответ дляСердючка
Зачем визу оформляли?
Як нащо-це студентська віза на рік, для навчання
Сердючка• 23 сентября 2019
Коль уж подали, то в визу студентам дают быстро

Вы к начальству ходили?
Шаманю второпях• 23 сентября 2019
Так студ виза делается от месяца, наберитесь терпения...завтра после завтра получите
Сердючка• 23 сентября 2019
Ответ дляЧукча Мукча
Ее не обязательно оформлять
Вы могли приехать по безвизовом и сразу подать документы на карту побыта
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Ответ дляСердючка

Вы к начальству ходили?
Неодноразово дзвонила в консульство, і сьогодні їздили в Харків особисто. Писала вище
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Вибачте, помилилась розділом, хотіла написати в « роботі і освіта»
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Ответ дляСердючка

Вы к начальству ходили?
Зараз за новшествами-до 60 днів можливий розгляд
Сердючка• 23 сентября 2019
Смотрю что у многих проблема с визой там поправки в закон приняты

Ждите

В вуз звонили/писали?
Сердючка• 23 сентября 2019
Ответ дляЧукча Мукча
Приедет когда получит визу, вузы лояльны к иностранцам
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Перенесла тему в освіту
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Ответ дляСердючка

Ждите

В вуз звонили/писали?
Звичайно, але ще тиждень до початку занять, що потім буде- невідомо. На мовні курси і поселення він вже не попав, на жаль
Фамильная фондюшница• 23 сентября 2019
Автор, мы тоже почти месяц ждали, студенческую в этом году долго делают, по регламенту 2 месяца. Ждите.
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Ответ дляШаманю второпях
Нашим одногрупникам зробили за 12 днів, один округ і місто
Сердючка• 23 сентября 2019
Ответ дляЧукча Мукча
Вы могли проплатить общягу у вас же есть координатор
Сердючка• 23 сентября 2019
Ответ дляЧукча Мукча
Сделаете визу по приезду подавайте потом на карту побыта , если память не изменяет 400 злотых цена
Сердючка• 23 сентября 2019
Терпения вам !!!
КрейсерАвроровна• 23 сентября 2019
Нехай їде по біометрії, а там на карту подає
Чого психувати?
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Ответ дляКрейсерАвроровна
Чого психувати?
Та там теж не все так просто в цьому році, раніше подавали вже при наявності візи, як буде по безвізу-ніхто не знає, бо не отримував. Але як альтернатива- може бути
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Ответ дляСердючка
Терпения вам !!!
Дякую. Його саме не вистачає)
автор Чукча Мукча • 23 сентября 2019
Ответ дляСердючка
Так, думали приїхати трохи адаптуватися
Сердючка• 23 сентября 2019
Ответ дляЧукча Мукча
Это не альтернатива , при наличии карты побыта у вас практически нет ограничений , это не виза почитайте разницу
КрейсерАвроровна• 23 сентября 2019
Ответ дляЧукча Мукча
А при чому тут це?
Спосіб законного виїзду на територію РП не впливає на децизію по карті.
Нема чого панікувати