Тихомандражная• 25 сентября 2019
Бухгалтера, юристы, пожалуйста, подскажите
Если IT-предприниматель предоставляет услуги по всему миру, договор с заказчиком должен быть на двух языках, чтобы не было необходимости нотариально заверять переводы для банка? Спасибо!
Тихомандражная
• 25 сентября 2019
Ответ дляКотенок аки рысь
только на английском можно
А если заказчик с Польши?
Котенок аки рысь• 25 сентября 2019
Ответ дляПушка заряжённая
А если заказчик с Польши?
не важно откуда заказчик , если договор составлен на англ-м можно без перевода на укр
Тихомандражная
• 25 сентября 2019
Ответ дляКотенок аки рысь
Это прописано в Положении о внешнеэкономических договорах?
Котенок аки рысь• 25 сентября 2019
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями
Банки мають право вимагати від резидентів перекладу на українську мову договорів з нерезидентами, які складені іноземною мовою, та інших документів, що необхідні для здійснення контролю за своєчасністю розрахунків за експортними, імпортними операціями їх клієнтів (крім документів, що необхідні для здійснення контролю за своєчасністю розрахунків за експортними операціями, викладених англійською мовою, а також викладених іноземною мовою з одночасним викладенням англійською мовою).
Тихомандражная
• 25 сентября 2019
Ответ дляКотенок аки рысь
ІНСТРУКЦІЯ
Спасибочки!