Веселая моль• 28 сентября 2019
Доп.скидка Ламода
У кого есть скидка на Ламоде?
Поделитесь?
Хочу пальто, но дорого
Поделитесь?
Хочу пальто, но дорого
Етитьская богомышь• 28 сентября 2019
Я. Постійно купую - Тамаріс, Бенеттон, Name it, Mango і т.д. Там повно хламу, сортую тільки з вказанням торгових марок. Купила там чоботи Суперфіт за 800 грн. в кінці минулого сезону.
Ще для себе відкрила дві марки взуття, російскі Юнічел та Котофей - суперове взуття.
Директриссимо• 28 сентября 2019
Ответ дляДетсадовский полицейский
а шо наши советчицы там еще покупают?
Все купую
От щойно замовила на ламоді ,нічого не купую на Кіді
Директриссимо• 28 сентября 2019
культУра• 28 сентября 2019
Ответ дляДиректриссимо
Все купую
А я на Касті купую, але зараз все дорого. А що - у Ламоди є програма лояльності? На Касті такого немає(((
Директриссимо• 28 сентября 2019
Ответ дляЕтитьская богомышь
Name it взагалі суперова якість. По 108 грн футболок накупила синові, шорти Benetton по 125 грн ( трикотажні). Навіть НМ не дає таку знижку.
Постійно акції якісь на ламоді( в серпні безкоштовна доставка була цілий місяць), оце я і гребла літні речі
Директриссимо• 28 сентября 2019
Ответ длякультУра
Є, в мене знижка персональна -5%,маловато ( але хоч щось)
Анонимус Я• 28 сентября 2019
Ответ дляДиректриссимо
Все купую
Кроссы супер)
Анонимус Я• 28 сентября 2019
Ответ дляДиректриссимо
Все купую
А промокод у вас личный?