НеВРотик• 09 октября 2019
Що це може зі мною бути? Якась містика
Сьогодні забирала сина зі школи. Я в повністю тверезому стані, ніяких токсичних речовин не вживала. Взагалі нічого не вживаю, не курю і не п´ю алкоголь. Спускаємося в метро, йдемо по переходу. Там давка, купа народу, душно, шумно. Мені стало якось не добре, ніби якесь сп´ яніння, запаморочення, ніби я при свідомості, але не знаю що роблю. Замість того, щоб спуститися вниз до поїздів ми якось вийшли нагору, знову на вилицю. Хоча дорога мені добре знайома і заблукати не могла. Тисячу раз ходила. Як ми вийшли нагору пригадую дуже погано, якийсь провал. І таке у мене вже не вперше. Колись було так, що повертаюся з пошти додому, дорогу прекрасно знаю, знаю треба повернути наліво, але чомусь пішла направо. Лише пройшовши пару десятків метрів спам´яталася і зрозуміла, що я йду не в тому напрямку. Хоча я все бачила навкруги. Якась повна втрата самоконнтролю на декілька секунд. Аж страшно. Що це може бути?
НеВРотик
• 09 октября 2019
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Задумались? Переживали
Ну але ж не до такої степені. Щоб аж піти не туди куди треба. В мене було таке відчуння ніби я п´яна. Або якщо випити снодійне, але не йти, а далі займатися справами.
Барбитта• 09 октября 2019
Ответ дляЯ-ваш шанс
К неврологу.исключить рассеяный склероз.
Посмотрите фильм «Все ещё Элис «
НеВРотик
• 09 октября 2019
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ого треба буде запитати. Я собі по іншому уявляла розсіяний склероз. Це ж в основному спастика мускулатури і важко нормально рухатись, бувають болі. У мене з моторикою все нормально. А от зі свідомістю хз.
НеВРотик
• 09 октября 2019
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Спите сколько времени в сутки?
В основному 6 - 6,5 годин. На вихідних трохи більше.
Беговая дорожка для носа• 09 октября 2019
Ответ дляНеВРотик
Вам более-менее хватает?
Хлопаю ресницами• 09 октября 2019
Ответ дляНеВРотик
вам надо отдохнуть, и наладить хотя бы 8 часов сна. Если не хотите потом на таблетках сидеть.
НеВРотик
• 09 октября 2019
Ответ дляБарбитта
Посмотрите фильм «Все ещё Элис «
Так це про деменцію Алцгаймера, а не про розсіяний склероз. Мені лише 30. Не хочу деменцію.
Барбитта• 09 октября 2019
Ответ дляНеВРотик
Посмотрите фильм «Всё ещё Элис»-
Барбитта• 09 октября 2019
Ответ дляНеВРотик
Так там так все и начиналось
НеВРотик
• 09 октября 2019
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Рассеянность?
Розсіяність це моє життєве гасло. Дуже часто забуваю дрібниці. Погана короткочасна пам´ять. Але це, що сталося, взагалі жесть. Я роблю якусь фігню, знаю що це фігня, але все одно роблю, хоча не хочу.
Леди Г• 09 октября 2019
автор,у меня тоже такое бывает. вы просто на миг забываете, наверно, куда идете.
Хлопаю ресницами• 09 октября 2019
Ответ дляНеВРотик
почитайте про дереализацию.
Айболитная• 11 октября 2019
Склероз рассеянный развивается годами, начало может быть несколькими симптомами видно. По мрт точно скажут есть проблемы или нет. Добавляйте в еду куркуму, отдалит вам проблемы с нервной тканью мозга. средиземноморскую диету еще, много рыбы,макарон твердых сортов,помидоры,сыр,овощи фрукты. антиоксиданты еще добавьте,из самого простого мед.