Баксы_сдам• 19 октября 2019

чому вчителі не хочуть працювати??

підручник розрахований на 1 рік.
кажуть: давайте розтягнемо на 1.5. ми завжди так робимо!
питання: для чого?????????????
підручник. пропоную сильніші. не хочуть. бо вже звикли до цих.
олімпіада. пройшло 2 тижні, як написали.
я перевірила того ж вечора. решта - й досі ні. їм не цікаво.
на уроках вчать напам ять тексти!!! а як же комунікативна методика???
діти зовсім не знають граматики, не говорять. зате вчать тексти. й цілими уроками їх сдають.
атестація. ніхто не хоче.
я в шоці.
ИзЮмрудная• 19 октября 2019
тигру в зоопарке не докладывают мяса

РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 19 октября 2019
забираєте свого вундеркінда і на домашнє навчання. Не мучте освітян, в них зарплата копійки.
автор Баксы_сдам • 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
я - вчитель.
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 19 октября 2019
надоїли ці мамаші, які знають, як нам працювати.
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 19 октября 2019
Ответ дляБаксы_сдам
я - вчитель.
тоді заяву і йти в іншу сферу.
Играю_на_кларнете• 19 октября 2019
А про який саме підручник Ви пишете, що розрахований на рік? Для якого класу? Які підручники пропонуєте?
Муууумие• 19 октября 2019
англ. мову викладаєте?недавно працюєте?
Кима_кепка• 19 октября 2019
Ответ дляМуууумие
англ. мову викладаєте?недавно працюєте?
Сто пудов. И без семьи еще, наверное
Чучело сосны• 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
учителя младших классов раньше имели очень и очень неплохо. неужели им порезали?

РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 19 октября 2019
Ответ дляЧучело сосны
зі всіма категоріями взагалі зарплата мізер. Там в GLOVO кур´єр на ровері вдвічі більше має.
автор Баксы_сдам • 19 октября 2019
Ответ дляМуууумие
англ. мову викладаєте?недавно працюєте?
таааак!
автор Баксы_сдам • 19 октября 2019
Ответ дляКима_кепка
Сто пудов. И без семьи еще, наверное
3 дітей. чоловік.
батьки.
дідусь, бабуся.
Великий сатирик• 19 октября 2019
Начинающий учитель английского?
Чучело сосны• 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
- п´ять років тому вчитель початкових класів зі стажем три роки отримував набагато більше держслужбовця з вислугою 11 років. приблизно в 3 рази більше. якщо це мізер, то...
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 19 октября 2019
Ответ дляЧучело сосны
угу, звідки ці казки. Ви вчитель?
Чучело сосны• 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
угу, звідки ці казки. Ви вчитель?
я колишня держслужбовець. до нас вчителька початкових класів на роботу влаштовувалася. закінчила влаштовуватися після розмови про зарплату.
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 19 октября 2019
Ответ дляЧучело сосны
в вчителів копійки, не знаю скільки в ваших держслужбовців
ДаЗдраПерма• 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
Автор, я так понимаю, педагог. С большой буквы причём.
Чучело сосны• 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
не знаю скільки зараз, а в 2015 у вчителя початкових класів було 4000 проти моїх 1700 (3 і 11 років стажу). про її відпускні скажу одне - це була моя зарплата за півроку.
ну і рівень освіти школярів і випускників не вартий високої зарплати. на жаль

автор Баксы_сдам • 19 октября 2019
Ответ дляДаЗдраПерма
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 19 октября 2019
Ответ дляЧучело сосны
в нас 40 дітей без стоп крана, розбалувані, дикі, відповідальністб кримінальна, якщо воно щось з собою зробить, а ще навчити треба.
автор Баксы_сдам • 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
ви сторож чи вчитель???
Чучело сосны• 19 октября 2019
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
- вірю.
саме тому випускники не в змозі написати своє ім’я без помилок, а вчителі мають гарну зарплату і пільги - тому що діти без стоп крана, а просто пересидіти день - таких робот мало? згодна, не всі вчителі такі, але ж більшість. і в педагогічні вузи беруть усіх підряд
Пацан к успеху шел• 19 октября 2019
Сначала они учиться не хотели, а теперь работать. Все закономерно.
100%• 19 октября 2019
У нас прекрасный учиьтель английского в школе. Никакие тексты не учим)
автор Баксы_сдам • 19 октября 2019
Ответ для100%
Фисташковый кокец• 19 октября 2019
Автор, у меня тот же вопрос. Их же в институте учили методикам. Забыли? Ленятся?
Я не знаю.... Может, вы изнутри увидите и поймете.
автор Баксы_сдам • 19 октября 2019
Ответ дляФисташковый кокец
я дуже зла. це так, м яко кажучи.
я такого давно не бачила.
у мене стаж 15 років.
Гл. Амурная• 19 октября 2019
Вчера ролик в Фейсбуке смотрела. Россия, правда, но все на 100% как и у нас.

Мужчина 30 лет спрашивает у учителей ПОЧЕМУ так много домашки? Сын приходит со школы и с порога нужно сделать это и это... потом папа помоги, не понимаю и т.д. Учительница звонит и сетует на то, что Вы мало занимаетесь с сыном. Задаю - занимайтесь. И вот мужик задает вопрос А ЧТО Вы в школе то делаете? Что с детьми учите? Ну и все в таком духе. Сейчас растет поколение - где постоянно родители должны заниматься дома, нанимать репетиторов и т.д. И вот вопрос А как же при совке все все успевали и родители в массе никогда не нанимали репетиторов, основная масса всех детей успевала хорошо учиться, кружки и двор по полной. ЧТО сейчас то произошло?
natochka30• 19 октября 2019
Ответ дляБаксы_сдам
ви сторож чи вчитель???