котопёс• 27 октября 2019

Допоможіть, будь ласочка, з математикою

Задачка1: ірина та Ольга, влаштовуючись на роботу в супермаркет, виконували тестове завдання з розміщення продукціі у відділі. Ірина самостійно впоралась на 2 год. швидше, ніж Ольга. За який час Ірина виконала завдання, якщо обидві дівчини разом виконали б завдання за 3цілих і3/7год. Задача2:Для перевезення вантажу виділено 4-,7- і 8- тонні вантажівки Кожний автомобіль має зробити тільки один рейс. Скільки треба вантажівок кожного виду для перевезення 44 т. вантажу? Задача3: Ширина будинку 9м і довжина крокви 9м. Під яким кутом крокви нахилені до стелі і яка висота даху?
KROX@• 27 октября 2019
Чувствую я, пора открывать курсы для родителей. ’Как объяснить ребенку задачу’. 30 минут - 100 грн.

Скокмоно - стокнуно• 27 октября 2019
не безкоштовно
але в задачах про вантажівки пропущена умова, що кількість вантажівок має бути мінімальна.
Весенний Марафон• 27 октября 2019
Что такое крокви?
Скокмоно - стокнуно• 27 октября 2019
Ответ дляВесенний Марафон
Что такое крокви?
палки, на яких тримається похила частина даху.
иркин• 27 октября 2019
Напишіть в приватні.
Чудо-Рыба-кит• 27 октября 2019
не р/б,рівносторонній

Оябунчик• 27 октября 2019
2 задача
4 машини. -7т
1 машина -8т
2 маш - 4т
VikMih• 27 октября 2019
Напишіть мені приватно. Допоможу.
Чудо-Рыба-кит• 28 октября 2019
Ответ дляVikMih
Напишіть мені приватно. Допоможу.
правильно! коли людина неспроможна подякувати за розв´язання,то- тільки в приват.
автор котопёс • 29 октября 2019
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
фото
Дякую дуже І вибачте, що з запізненням
автор котопёс • 29 октября 2019
Дякую усім