Великий сатирик• 29 октября 2019

Це "розводняк"?

Давно мрію потрапити на Мальту але ціни в сезон як мінімум 30 тис на тури.Тут випадково натрапила на дивну пропозицію, зателефонувала на нашу місцеву тур фірму,сказали,що нема такої путівки і звертатись до київських.Може хтось в курсі,чи це розвод якийсь можливо?
Кисельная барышня• 29 октября 2019
Конечно)))
автор Великий сатирик • 29 октября 2019
Ответ дляКисельная барышня
Конечно)))
Підкажіть будь ласка, на чому вони намагаються обдурити?навіть якщо вийде 7000 за 1 це теж не дорого для Мальти
Чефирный кот• 29 октября 2019
Ответ дляВеликий сатирик
вы как маленький ребенок
7000 за то, что никто никуда не летит - очень неплохо