Люблю порядок• 30 октября 2019
Це дійсно так?
У знайомої батько працював далекобійником за кордоном, помер у Німеччині для того щоб повернути тіло додому потрібно 11000 евро
РокерША• 30 октября 2019
Может быть..У соседки больше 10 лет назад умерла бабушка в Италии на заработках, надо было что-то около 5 тыс евро
Люблю порядок
• 30 октября 2019
Працював через компанію, не можу повірити що немає законних прав на безкоштовне повернення тіла додому
Котя_люлю• 30 октября 2019
Ответ дляЛюблю порядок
а страховки не було?
Ламборджини• 30 октября 2019
Автор я думаю шо ваша знайома краще знае це питання про страховку,чи ви з любопитства?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 30 октября 2019
Не кожна страховка таке покриває. В нас помер близький друг. Дружина вирішила кремувати його. В Україну прах в урні вони везли просто на машині без додаткових витрат. Як на мене - дуже раціональне рішення