Сеточка• 06 ноября 2019
Вопрос работающим ! Как оплачивается декрет ?
Если я иду в декрет что должна выплатить компания?сколько точнее ,сколько окладов ?
Я уже облазила все сайты и не могу понять за какой период должны выплатить денежку
спасибо ))))
Лыжи со вспышкой• 06 ноября 2019
Вам будет выплачивать не компания, а государство. Сумма зависит от вашего страхового стажа
ПуГоФФка• 06 ноября 2019
Ответ дляЛыжи со вспышкой
больничный по беременности и родам оплачивается 100%, от стажа не зависит
Сеточка
• 06 ноября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
какая вы злая! Я не беременна
КокошинЭль• 06 ноября 2019
Ответ дляСеточка
какая вы злая! Я не беременна
Удалено администрацией...
Сеточка
• 06 ноября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
Сеточка
• 06 ноября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
Кундалини• 06 ноября 2019
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про відпустки
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, № 2, ст. 4)
Стаття 17. Відпустка у зв´язку з вагітністю та пологами
На підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана відпустка у зв´язку з вагітністю та пологами тривалістю:
1) до пологів - 70 календарних днів;
Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток
Тривалість відпустки у зв´язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів - у разі народження двох і більше дітей та в разі ускладнення пологів). Вона надається повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.2) після пологів - 56 календарних днів (70 календарних днів - у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів), починаючи з дня пологів.
Про відпустки
1) до пологів - 70 календарних днів;
Кундалини• 06 ноября 2019
Розмір допомоги розраховується згідно середньоі заробітної плати жінки за останні 12 місяців перед місяцем виходу у декретну відпустку.
Сеточка
• 06 ноября 2019
Ответ дляКундалини
дякую!!!