Сеточка• 06 ноября 2019

Вопрос работающим ! Как оплачивается декрет ?

Если я иду в декрет что должна выплатить компания?сколько точнее ,сколько окладов ?
Я уже облазила все сайты и не могу понять за какой период должны выплатить денежку
спасибо ))))
ПуГоФФка• 06 ноября 2019
за 126 дней
Лыжи со вспышкой• 06 ноября 2019
Вам будет выплачивать не компания, а государство. Сумма зависит от вашего страхового стажа
КокошинЭль• 06 ноября 2019
Удалено администрацией...
ПуГоФФка• 06 ноября 2019
Ответ дляЛыжи со вспышкой
больничный по беременности и родам оплачивается 100%, от стажа не зависит
автор Сеточка • 06 ноября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
какая вы злая! Я не беременна
КокошинЭль• 06 ноября 2019
Ответ дляСеточка
какая вы злая! Я не беременна
Удалено администрацией...
akyky• 06 ноября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
автор Сеточка • 06 ноября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
автор Сеточка • 06 ноября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Удалено администрацией...
КокошинЭль• 06 ноября 2019
Ответ дляСеточка
Удалено администрацией...
Кундалини• 06 ноября 2019
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про відпустки

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, № 2, ст. 4)

Стаття 17. Відпустка у зв´язку з вагітністю та пологами

На підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана відпустка у зв´язку з вагітністю та пологами тривалістю:

1) до пологів - 70 календарних днів;

Стаття 20. Порядок надання соціальних відпусток

Тривалість відпустки у зв´язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів - у разі народження двох і більше дітей та в разі ускладнення пологів). Вона надається повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до пологів.2) після пологів - 56 календарних днів (70 календарних днів - у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів), починаючи з дня пологів.
Кундалини• 06 ноября 2019
Прошу прошения

Последние 5 строк относятся к ст. 17
Кундалини• 06 ноября 2019
Розмір допомоги розраховується згідно середньоі заробітної плати жінки за останні 12 місяців перед місяцем виходу у декретну відпустку.
автор Сеточка • 06 ноября 2019
Ответ дляКундалини
дякую!!!