Звоночек• 11 ноября 2019
Зручні балетки
Потрібен універсальний зручний варіант для офісу
Результат:
вже голосів:
16 (30.77%)
15 (28.85%)
шукати ще
11 (21.15%)
4 (7.69%)
2 (3.85%)
результат
Весёлая морковка• 11 ноября 2019
Я такі подібні першим ношу Gabor.Носила весною і влітку інколи, по вулиці,а зараз перевзуваюся.Дуже-дуже зручні.
Звоночек
• 11 ноября 2019
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор, зразу вказуйте свій вік
33 і проблемна нога неповний 35 розмір, тому знайти дуже важко
Звоночек
• 11 ноября 2019
Ответ дляВесёлая морковка
Яка це фірма?
там всі різні - скечерс, кларкс, Naturalizer
Звоночек
• 11 ноября 2019
Ответ дляЛеска
Так для офісу як раз би підбори.. посиділа, походила красиво. У ваших тільки бігати цілий день
відвикла від підборів, лише зрідка взуваю
Кукусикиииииии• 11 ноября 2019
багато що залежить від ваших ніг. як можна сказати чи підібрати взуття по інету, якщо не міряв? а ширина? а те що шов може припасти на кісточку?
але серед цих чотирьох - найбільш універсальні - 4 четверті! бо не мають жорстків швів і заднику, а резинка розтягується.
Звоночек
• 11 ноября 2019
Ответ дляКукусикиииииии
Завжди онлайн купую, в реальних магазинах не реально щось знайти