Якою службою доставки відправити автокрісло? Нова пошта хоче пакувати в каркас дерев‘яний, і вартість доставки буде близько 500 грн. Чи є якийсь кращий варіант? Укрпошта, інтайм, делівері? Поділіться досвідом. Дякую!
Самый умный• 15 ноября 2019
Укрпочтой можно. Отправляла пару лет назад, правда. Дешево было совсем.
Инфотуфелька• 15 ноября 2019
минулого тижня відправляла автокрісло Чікко (вікова категорія 9-18 кг) в звичайній коробці від крісла, без пінопласту, обрихтовки... габарити великі, але доставка була 190 грн