Рюмка ДЗЫНЬ• 19 ноября 2019

Як правильно тут написати? ДЗ я досліджую світ 2 клас

автор Рюмка ДЗЫНЬ • 19 ноября 2019
Немає коли проводити дослід
Просто болталка• 19 ноября 2019
А что вы не знаете, что вода испаряется под действием теплого воздуха?
На границе• 19 ноября 2019
Господи, і як ті діти можуть чомусь навчитися з такими батьками
Идеальная оптимистка• 19 ноября 2019
накрите фольгою - там менше випаровується вода, бо конденсується і стікає назад у склянку.
ненакрита - менший рівень води, бо випаровується, і улітає в кімнату.

І уявіть, у мене теж нема часу робити цей дослід.

І ваша дитина в 2-му класі отримує міцний удар по пзнавальному інтересу таким вашим підходом до домашки
Железная тетя• 19 ноября 2019
автор, на выходных проведите опыт, очень познавательно!
Едимнаморе• 19 ноября 2019
Ну замените стаканы на кастрюльки с крышкой и без и поставьте на огонь. А потом ребенок пусть формулирует сам ответ.
Аноним Советчик• 19 ноября 2019
У нас тоже родители в чате пишут помогитк, как решить задачу (2й класс), я в шоке, что ж двльще будет.