Рюмка ДЗЫНЬ• 19 ноября 2019
Як правильно тут написати? ДЗ я досліджую світ 2 клас
Просто болталка• 19 ноября 2019
А что вы не знаете, что вода испаряется под действием теплого воздуха?
Идеальная оптимистка• 19 ноября 2019
накрите фольгою - там менше випаровується вода, бо конденсується і стікає назад у склянку.
ненакрита - менший рівень води, бо випаровується, і улітає в кімнату.
І уявіть, у мене теж нема часу робити цей дослід.
І ваша дитина в 2-му класі отримує міцний удар по пзнавальному інтересу таким вашим підходом до домашки
Едимнаморе• 19 ноября 2019
Ну замените стаканы на кастрюльки с крышкой и без и поставьте на огонь. А потом ребенок пусть формулирует сам ответ.
Аноним Советчик• 19 ноября 2019
У нас тоже родители в чате пишут помогитк, как решить задачу (2й класс), я в шоке, что ж двльще будет.