Не умею мерить• 23 ноября 2019
порадьте гарну українську/ україномовну пісню. Є ж у вас якась улюблена?
просто хочу послухати. випадково знайшла "Ти втретє цього літа зацвітеш" і подумала, як багато я не чула хорошого. Пісні вже 4-5 років, а вперше почула її...
Ангел сошедший с небес• 24 ноября 2019
Ще гурт ’файно’-осінь, трамвай. ’Фліт’- пісня про їжачка - обов´язково ))весела й дурашлива
buterfly_2013• 24 ноября 2019
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну ,поэтому вы только одну песню и помните. У вас ничего не отображается и все вяленько , сЫдЫтЕмЕ собі сумна далі.
Очень даже веселая, тролликов на кидстафе много, они всегда развеселят (Вы кстати из их числа но пока в конце списка).
А песни есть другие хорошие, только они под авторский запрос не попадают....
Ангел сошедший с небес• 24 ноября 2019
Ответ дляНе умею мерить
дякую, що відгукуєтесь! я ще люблю плине каче пікардійської терції. але звжди плачу, як доходить до слів ’ти ж на моїм серцю лежав’... мамам синочків, мабуть, усім важко це чути..
біля тополі - гурт ’Еней’ ще послухайте. Подібна. Пробирає до кісточок
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября 2019
Ответ дляbuterfly_2013
Конечно не попадают, они же для кацапов
Ангел сошедший с небес• 24 ноября 2019
Ответ дляbuterfly_2013
Удалено администрацией...
То змахніть пилюкуз бабіни кобзона і насолоджуйтесь. Чому зайшли, якщо вже з негативом до нашої музики, не зрозуміло
Не умею мерить
• 24 ноября 2019
поки рилася на ютубі, знайшла тартак 100% плагіат) на ніч підняла настрій))
Не умею мерить
• 24 ноября 2019
терпіти не можу шансон і шансоноподібні пісні, але...ніхто не закохувався навесні? ці двоє прямо наші з чоловіком зустрічі описують
Чудо в декрете• 24 ноября 2019
Ответ дляlenatash
Журавлі у хардкіс, моду цілий день слухати
Я теж, коли вона відображає мій настрій.
Клевотница• 24 ноября 2019
Из тех, что мне нравиться - Плач Еремиии, Скрябин, ’Пливе кача’, ’Геть ми прийшла карта’.
Это первые, что я вспомнила
Клевотница• 24 ноября 2019
Ответ дляРусская Богатырша
Цисык- я пiду в далекI гори
о! да, это красота!
Клевотница• 24 ноября 2019
Ответ дляНе умею мерить
Согласна с вами, сколько ее слушаю, плачу.
папа мне сказал, что мой дед, который умер до моего рождения, любил эту песню. А я даже не знала, что ей столько лет
Клевотница• 24 ноября 2019
Ответ дляЗарядка для хачапури
Воу, слухайте дівчата, а як же Файне місто Тернопіль!
Ніхто не згадував?
Классная песня! Брати Гадюкины, если не ошибаюсь?
Клевотница• 24 ноября 2019
Из старых еще вспомнлиа Билык ’Вона мені сьогодні подзвонила’. У меня подруга, когда ее муж оставил после рождения ребенка, пела эту песню.
Клевотница• 24 ноября 2019
Автор, спасибо за тему! Столько воспоминаний! И столько всего еще надо послушать! Спасибо!
Ilona Kolesnyk• 24 ноября 2019
З старого можна послухать Константина Огнєвого(Кохана), або Квітку Цісик(Ой не світи місяченьку, Коханий).
З сучасного багато гарних пісень є в Один Каное(Пообіцяй, Небо...) Вівьен Морт(Лети, Голубка, Пташечка),
Ilona Kolesnyk• 24 ноября 2019
Ответ дляНе умею мерить
О люблю цю пісню ніжно)