Не умею мерить• 23 ноября 2019
порадьте гарну українську/ україномовну пісню. Є ж у вас якась улюблена?
просто хочу послухати. випадково знайшла "Ти втретє цього літа зацвітеш" і подумала, як багато я не чула хорошого. Пісні вже 4-5 років, а вперше почула її...
buterfly_2013• 24 ноября 2019
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Выспалась всезнайка? Молодец ! Знаки препинания везде поставила, не забыла
Удалено администрацией...
Кукусик• 24 ноября 2019
Ця просто вражаюча, але ще дуже подобається російська версія. Особливо у виконанні Кості Бочарова (Melovin)
Ilona Kolesnyk• 24 ноября 2019
Ответ дляЗаместитель автора
Хардкіс Журавлі.
І не памятаю хто співає Зростають у гніздечку соколята
В’ячеслав Хурсенко
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября 2019
Ответ дляbuterfly_2013
Удалено администрацией...
Фу, какая вы не воспитаная к тому же! Идите учите українську мову, дЫвчЫна!!
До вечера! Если в полный бан не пойдёте, конечно.
Самоучка• 24 ноября 2019
на голосе Украины услышала песню Джамалы крила, Таяна Сила и один в Каное у мене немає дому..аж плакала
juliyadorosh• 24 ноября 2019
’Така як ти’ Океан Ельзи, ’Коли вона... ’ Козак систем, ’Все,що тебе не вбиває’ Піанобой, ’Люди,як кораблі’ Антитіла, Квітка Цісик (важко навіть виділити, в неї багато красивих пісень), ’Коли до губ твоїх’ Плач Єремії
Заикальница• 24 ноября 2019
Ответ дляbuterfly_2013
Из всех, что я помню норм более-менее ’лиш вона сыдитыме сумна’
То у вас пам`ять як у рибки Гуппі. ! Чи це спеціально так зневажливо, до української пісні? Норм, более- менее тьху.
По темі Без обмежень Листопад.
Кукусик• 24 ноября 2019
І ще дві згадала: Тіни Кароль - Намалюю тобі зорі та ILLARIA — Ангел світла
juliyadorosh• 24 ноября 2019
ще сподобалось,як Козак системс заспівали ’Ну скажи,хіба не фантастично’ , один з моїх улюблених віршів і пісня вийшла чудова
Бутылка Кифира• 24 ноября 2019
Бумбокс, вся рання творчість, друга ріка - секрет, океан Ельзи - така як ти, обійми, антитіла - буде син, Скрябін - майже все
Кукусик• 24 ноября 2019
Ответ дляБутылка Кифира
Ще в ОЕ рання творчість теж класна : 911; Там, де нас нема
Бутылка Кифира• 24 ноября 2019
Ще дуже люблю пісню - дівчинка перлинка, та Сину ангел мій. Росава - як тебе не любити, колискова
Бутылка Кифира• 24 ноября 2019
Ответ дляВ каждой бочке...
Так, дійсно Мені ще Вулиця пригадалася, Коко Шанель.
Ilona Kolesnyk• 24 ноября 2019
Ответ дляВ каждой бочке...
Той день, Коли тебе нема) Теж дуже класні
Ответ дляЦикавенная
Плач Яремії Вона
Антитела Камікадзе-одинак
Скрябін Старі фотографії, Мам
Бумбокс и The Gitas Тримай мене
Бумбокс Голий король и др.
Козак систем У осені очі твої
Без обмежень Без неї ніяк
Христина Соловій Тримай, Фортепиано
Один в каное Подобається як ти йдеш
ТІК Для мами
Антитела Камікадзе-одинак
Скрябін Старі фотографії, Мам
Бумбокс и The Gitas Тримай мене
Бумбокс Голий король и др.
Козак систем У осені очі твої
Без обмежень Без неї ніяк
Христина Соловій Тримай, Фортепиано
Один в каное Подобається як ти йдеш
ТІК Для мами
Скрябина’ Люди,як коробли’У Мирзояна много классных песен