Тепличная• 24 ноября 2019
Lenne или reima.
Посоветуйте что теплее
Курочка• 24 ноября 2019
Рейма-пуховик,ленне-330 утеплителя,а там смотрите по цене ,фасон и красоте на ваш вкус.
Да Щас же• 24 ноября 2019
Моїй дитині в ленне жарко було. Рейиа була нашим всім до 6 років, особливо суцільні комбінезони. Я їх обожнювала, дитина була активна і рухлива. Зараз малому вже 8 і рейиа вже якось відійшла. Звичайні пухові парки і штани, зазвичай штани сrivit