Пацелуйнитуда• 15 декабря 2019
Беременность без ЩЖ
Поделитесь, кто рожал деток без щитовидной железы. Как проходила Б и все ли в порядке со здоровьем деток, в интернете много инфы - как о том, что нельзя категорически и что можно, но под чутким присмотром доктора энд....страшно и не могу решиться
Эта_Шикарна)• 15 декабря 2019
Я рожала. По моему, нужно более тщательно следить за уровнем ТТГ, делать аналіз минимум раз в месяц, он часто меняется.Так как у меня был период , когда ТТГ неожиданно вырос , у ребёнка в 3 года обнаружили маленький узелок в 3 мм.
ИграйМойГормон• 15 декабря 2019
У знакомой удалили щитовидку, когда ей было 20 лет. В 24 вышла замуж и до тридцати родила двоих деток. Не знаю подробностей наблюдения беременности, но все было хорошо, на сохранении не лежала, рожала сама. Естественно, была под наблюдением эндокринолога во время беременности. С детками все хорошо.
побольшомусекретику• 15 декабря 2019
У меня ещё была щитовидка при Б,но так же сдавала часто ттг и наблюдалась
У мене дисплазія з народження, доза Еутироксу до вагітності 125-150. Теж вишукувала інформацію, а ніде не було чогось конкретного, хоча лікарі казали, що можна.
На 5-7 тижнях направили на стаціонар через невелику гематому (жовте тіло трохи відшарувалось), минулося.
Потім десь на 7 місяці розвинувся гестоз, останні 2 тижні перед пологами провела в передпологовому бо знайшли білок, були сильні набряки. За 2 тижні до очікуваної дати пологів простимулювали, бо гестоз розвивався. В кінці +20 кг (в перший тиждень -16 кг). Народжувала сама, але дитина не встигла опуститися, то було довгенько на етапі потуг.
Дитина народилась здорова, поки тільки 7 місяців, розвивається відповідно віку.
Я здавала ТТГ і Т4 вільний щомісяця, декілька разів за цей час ходила до ендокринолога.
Навряд чи хтось вам зможе щось гарантувати, але загалом прогнози нормальні, тому що замісна терапія зараз добре працює. Але бувають ще й супутні діагнози, треба все враховувати. У мене крім гіпотиреозу ще камінці в жовчному вже років 9. Майже всі лікарі казали видаляти до вагітності, ну а я поки вагалась, завагітніла. З цим все було добре, хоча на ранніх термінах було пару приступів (в період токсикозу) і ставало страшнувато. Дитина була спокійна більш-менш, не гарцювала по органах, і лежала правильно, може тому пронесло.
Очень добрый аноним• 15 декабря 2019
Я без щитовидки рожала, все хорошо единственное под наблюдением врача дозу эутирокса больше пить нужно чем обычно. Но у меня врач при роддоме эндокринолог поэтому как то доверяла ей. А сын здоров 4 года уже читает писать учится. Не переживайте
Пацелуйнитуда
• 15 декабря 2019
Спасибо всем, так поняла главное если решусь следить за уровнем гормонов, ну и быть на чеку в любом случае. Здоровья Вам и деткам