Кишмишная Мая• 21 декабря 2025
И опять умер ребенок у стоматолога. Киев, Частная клиника
лікарка-анестезіолог під час підготовки до стоматологічного втручання ввела 7-річному пацієнту препарат, який був йому протипоказаний через стан здоров´я.
’Слідством встановлено, що жінка була обізнана щодо протипоказань, однак попри це застосувала зазначений медикамент’, - наголосили у відділі комунікації поліції Києва.
Повідомляється, що одразу після введення ліків у хлопчика настала зупинка серця.
’Бригада швидкої допомоги протягом двох годин проводила реанімаційні заходи, проте врятувати життя дитини не вдалося’, - поділились правоохоронці.
Мальовнича даль• 21 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Мови про ЗАГАЛЬНИЙ наркоз не було. Ви не відчуваєте різниці між загальним наркозом і седацією?
Новина маніпулятивна, виявляється, що подія була 22.03 25, а тільки зараз винесли вирок.
У Києві в березні 2025 року 7-річний хлопчик помер у приватній стоматологічній клініці під час лікування під загальною анестезією, оскільки лікарка-анестезіолог ввела йому препарат, що був протипоказаний через його стан здоров´я, спричинивши гостру серцеву недостатність; клініка втратила ліцензію, а лікарці оголосили підозру.
Мальовнича даль• 21 декабря 2025
Треба батькам нормально готовити дітей до походу до стоматолога, щоб не було страху, щоб лікували без загальних анестезії. Чомусь зараз багато таких випадків, дуже шкода.
культУра• 21 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Мне самой страшно когда я в кресле у стоматолога. Не представляю что нужно сказать ребенку что бы у него не было страха когда к нему лезут в рот с приборами или иглой.
Директор Пляжу• 21 декабря 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Старая новость, уже обсудили. Врач преднамеренно ввела лекарство,от которого ребенок умер и ей ничего за это не будет,она уже отмазалась. Разве что самосуд. В противном случае будет и дальше работать.
Преднамеренное убийство?
Рожайтретьего• 21 декабря 2025
Ответ дляЧемна панночка
Ви в адекваті чи садистка??? Вам колись лікували нерви без анастезії? Думаєте від того больового шоку не може бути ? про видалення зубів взагалі мовчу....
людям,яким сьогодні 50-70, завжди лікували без анестезії! якщо треба було видалить нерв,закладали ліки на кілька днів.
Кишмишная Мая
• 21 декабря 2025
Ответ дляРожайтретьего
Удалено администрацией...
Автопортрет нурофена• 21 декабря 2025
Ответ дляРожайтретьего
Мне в прошлом году удаляли нерв, затем расплоибировал другой врач каналы и удалял его остатки. Я алергетик. Но я взрослый, могу терпеть, а ребенок воспринимает все иначе :((
Автопортрет нурофена• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Нерв удаляют тогда, когда он мертв, не чувствительный
Ленне-Рейма• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Просто такие вещи нельзя делать в больничках, где нет реанимации.
А то наши найдут какой-то кабинет, где на кушетке анастезию сделают, а потом удивляются, почему это стоматолог не может с того света вытащить. А чем ему это делать? Молитвой?
Я Вас не боюся• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Ви далекі від медицини. У разі вчасної терапії смертність не така вже й висока, тому треба лікуватись там, де є спеціалісти, які навчені реанімаційним діям. А взагалі-краще шукати способи лікуватись без анестезії.
Я Вас не боюся• 21 декабря 2025
Ответ дляРожайтретьего
Я так лікую, і дітям теж.
Я Вас не боюся• 21 декабря 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Проби не являються 💯 відсотковою гарантією, що не станеться небажана реакція при безпосередньому введенні
Анчо Ус• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Ніхто по живому не рве.не вигадуйте. А лікування дитячих зубів - тобто молочних не потребує анастезії.
Колись немовлятам і операції робили без анестезії, вважали, що їх не болить.
Мальовнича даль• 21 декабря 2025
Ответ длякультУра
Моя молодша донька радісно йде до стоматолога, поводиться спокійніше за мене. Стоматологу довіряє, після візиту дають вибрати іграшку, ніхто дитину ні до чого не примушує. Треба будувати довіру, бути поруч. Мої діти як малі були, то сиділи у мене на руках в кріслі у стоматолога, зараз вже самі. Треба не лякати лікарями, формувати нормальне ставлення до огляду рота, якщо немає якихось діагнозів, то дитина нормально висиджує сеанс
культУра• 21 декабря 2025
Ответ дляМальовнича даль
Хорошо, что у вас такой опыт, а у меня другой.
Знаю по себе из детства что бы мне родители не говорили, а если я запомнила, что вырывать зуб больно, то я это знала и ничьи слова меня не успокаивали. В кресле у стоматолога всегда было страшно.
В гости звали?• 21 декабря 2025
Ответ дляКумася
Як раз нормальні лікарі не роблять , не ісує ніяк проб . Це все в минулому. Вони неефективні і дають не правдиві результати . І на нах написано - дійсний тест 2 год . На жаль ніхто не застрахований від алергічних реакцій . Слава Богу , що це вкрай рідкісне ускладнення у стоматолога. Лікар має знати правила надання мед допомоги і мати всі препарати в аптечці
Тобто немає сенсу здавати тести на алергени? Не знала. Я якось здавала
Кумася• 21 декабря 2025
Ответ дляВ гости звали?
Так
В гости звали?• 21 декабря 2025
Ответ дляКумася
Так
Буду знати. А це давно відомо лікарям чи невіднедавні дослідження? Тобто виходить, що будь-яка седація чи анестезія - це завжди певний ризик незалежно від того, як організм на ці ж препарати реагував раніше?
Мальовнича даль• 21 декабря 2025
Ответ длякультУра
Мені теж страшно, тому й заздрю малій, що в неї більше позитиву. У неї часто випадають пломби, то часто їздимо по 3-4 рази на рік. Ще зуби не рвали, але позитивне сприймання стоматолога є.
Кумася• 21 декабря 2025
Ответ дляВ гости звали?
Давно відомо. Будь який препарат - анестетик, антибіотик, банальний нурофен може дати тяжку алергічну реакцію ( набряк квінке , анафілактичний шок) , укус бджоли може таке викликати. І будь - коли. Можна це отримати в 60 років , а все життя не мати .
В гости звали?• 21 декабря 2025
Ответ дляКумася
А чому тоді стоматологи направляють робити аналіз на анестезію? Я тепер здивована
Кумася• 21 декабря 2025
Від незнання, від невпевненості, для заспокоєння пацієнта. Вони взагалі відправляють малих дітей , яким ще не робили ні разу анестезію , не маючи поняття що алергія виникає на повторне введення препарату. Мабуть прогулювали пари
Дева Мария• 21 декабря 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Це батьки винні!!!! Нам лікували без аназтезій, я дитині теж. Тому що ще тоді були випадки смертей у кріслі стгматологів
Вы того ? А если срочная операция необходима ? Тоже родители виноваты?