Золотая орда• 22 декабря 2019

Сильний озноб та температура

Як знімаєте озноб дітям при температурі? Коли кінцівки холодні та бліді і ніс, вуха? Поки не знімеш озноб, температура росте. Що робите в таких випадках
ВыФсеВрете• 22 декабря 2019
Пол таблетки но шпы
автор Золотая орда • 22 декабря 2019
Ответ дляВыФсеВрете
Пол таблетки но шпы
Цього разу вона луде довго діє. А ще почитала в групі Батьки за вакцинацію, що ношпа діє лише на внутрішні органи, жовчний. До периферії відношення не має. Я годину сьогодні не могла зняти спазм. Побачила на гралуснику майже 41
ВыФсеВрете• 22 декабря 2019
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Не знаю, нам ношпа помогает хорошо, снимает спазм
автор Золотая орда • 22 декабря 2019
Ответ дляВыФсеВрете
Раніше допомагала. Зараз просто жах. Я шукаю ще якісь способи
innatov2• 22 декабря 2019
Зігріти кінцівки - розтирання, теплий компрес, читала в одного інфекціоніста папаверин щоб зняти спазм (чесно не знайшла його ні в таблетках, ні в свічках). І давайте багато пити.
Пацака-задирака• 22 декабря 2019
При 41 градусах но-шпа слабовато, конечно. Я бы укол сделала тройчатку.
Пацака-задирака• 22 декабря 2019
Ответ дляinnatov2
Параверин- это таже но-шпа
Вообще у знакомой ребёнок часто с температурой 40, она пользуется мефенаминовое кислотой. Я ни разу не использовала, поэтому ни дозировки, ничего не знаю. Им помогает.
Сестрица Алёнушка• 22 декабря 2019
Ответ дляinnatov2
Он есть в ампулах, на крайняк можно выпить