14 ноября 2013

Як часто пісяють Ваші хлопчики віком 1 рік

Вже давніше помітила, що синочок (11міс) дуже часто пісяє. За ніч міняємо по 2-3 памперси, може дехто і не міняє так часто вночі, але мені здається, що йому некомфортно, і мушу міняти.
Вдень теж пісяє часто, якщо, припустимо, роздягну його догола, може зразу попісяти, а через 3 хв знову((
тоді памперс деякий час може бути сухий , тоді знову швидко наповнюється.
П,є багато досить , в питті його не обмежую (ну але в розумних межах, звісно).
Аналізи здавала ще раніше (тоді ця прблема теж була) - то все в нормі було .
Зараз хочу знову здати, радилась із лікарем - вона каже, що якщо п,є багато, то і пісяти буде, що нічого страшного нема.
А я все ж переживаю((
Як у Вас з хлопчиками маленькими?
Мама Карло 14 ноября 2013
Ну так понятно, а куда ему жидкость девать, если пьет много? Ну еще Может мерзнет дома?
Золотава 14 ноября 2013
на ночь много не поите,и что это за памперсы такие что за ночь 2-3 раза нужно менять?
автор Анчо Ус 14 ноября 2013
вдома не мерзне, за цим слідкую добре
памперси беремо завжди хороші, Premium Care або Huggies Disney

ой, щось я вже переживаю, щоб не діабет((
якось здавали на цукор, був трошечки підвищений, але малюк тоді зранку поїв і поплакав.
треба перездавати, а страшно(
Катька Пушкарева 14 ноября 2013
Моему 1,2. У нас 1 памперс на ночь, ребенок ночью не просыпается, а будить его, чтобы поменять памперс, зачем?? Утром памперс неподъемный, но если ребенок не просыпается, значит ему комфортно. В вашем случае некомфортно маме, делаете проблему на пустом месте.
автор Анчо Ус 14 ноября 2013
Ответ дляКатька Пушкарева
Моему 1,2. У нас 1 памперс на ночь, ребенок ночью не просыпается, а будить его, чтобы поменять памперс, зачем?? Утром памперс неподъемный, но если ребенок не просыпается, значит ему комфортно. В вашем случае некомфортно маме, делаете проблему на пустом месте.
В мене прокидається, я ж сама не робот, щоб ставати і міняти тільки тому, що мені здається, що йому некомфортно))
він починає крутитись, шукати попити, бачу, що крутиться, може похникати, то поміняю памперс, дам попити і засинає.
Ну але ж не так часто(
ЯспАкойнаЯ 14 ноября 2013
Ну что Вы себе накручиваете? Какой диабет?
ПотеряласЯ Я... 14 ноября 2013
Нам 10.5 мес ночью спит без памперса, просто не писяет ночью. Если вдруг просыпается то сажу на горшок соного, писькаю ему и в е дальше под сиську спать. Днем довольно часто по 4-5 штук за дань памперсов уходит. Попробуйте памперс пантс трусики для мальчиков, нам очень нравятся, вот перешли на 5 размер.
Льва 14 ноября 2013
Может быть,просто сложилась уже привычка - пить ночью?
Мои не пьют, даю только если жар.
Днем мочатся очень часто.
В Вашем случае, сдается мне, надо искать не причину частого мочеиспускания,а причину частого питья
Льва 14 ноября 2013
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну что Вы себе накручиваете? Какой диабет?
сахарный Бич нашего времени

Еще момент - что ребенок пьет? Воду или соки компоты?
Заставляличка 14 ноября 2013
девочки!сорри что е в тему!вот моей дочке через неделю будет 1 год и 10мес. и она не ходит в горшок!даже не пытается!мне стоит бить тревогу?
efimenko777 14 ноября 2013
срочно сдайте кровь на сахар
Бибер-анонимер 14 ноября 2013
Нам рiк теж хлопчик.Памперс один на нiч. Зранку ще з пiвгодини ходить в ньому щоб випiсятися з ночi. Потiм до обiду ходитьбез памперса( колготки мiняю 1-3 рази, залежить скiльки вип´э). З обiда пiсяэ частiше,бо п´э бiльше, але ж не кожнi3 хв
efimenko777 14 ноября 2013
и мочу, естественно
ШопоГоличка 14 ноября 2013
Ответ дляЗаставляличка
девочки!сорри что е в тему!вот моей дочке через неделю будет 1 год и 10мес. и она не ходит в горшок!даже не пытается!мне стоит бить тревогу?
не стоит конечно)) вы высаживаете? Как она не ходит? Мой тоже особо не хочет сидеть но писяем на гтршок всегда как посадят его и какаем по случаю.
автор Анчо Ус 14 ноября 2013
Старша донечка теж довший час пила вночі, тому з малюком я особливо не звертала на це увагу, бо звикла, що так вже було з донечкою, десь до двох років будилась , потім перестала. І памперс був непідйомний зранку, але ніколи вночі не міняла, ну дуже рідко.
П,є в основному воду, але ще і кашку 2-3 рази за день випиває, і роблю компотики (нечасто, але раз за день пляшку випиває, ну і за ніч випиває цілу чашку рідини, по чуть-чуть (разів 3-4).

Щодо горшка - то доня пішла на горшок аж після 2,2 років, до того навіть жодного разу не сіла. Тому, Заставляличка, можете не переживати))
Уси Пуси 14 ноября 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
В мене прокидається, я ж сама не робот, щоб ставати і міняти тільки тому, що мені здається, що йому некомфортно))
він починає крутитись, шукати попити, бачу, що крутиться, може похникати, то поміняю памперс, дам попити і засинає.
Ну але ж не так часто(
Ну если даже ночью пьет - то конечно много писяет.
Или вы его так приучили. Или действительно проверяй тест.

А почему он ночью не кушает? Он у вас что кушает? Грудь, смесь?
автор Анчо Ус 14 ноября 2013
Блін, сама себе накрутила, буду тепер переживати ще більше
автор Анчо Ус 14 ноября 2013
Ответ дляУси Пуси
Ну если даже ночью пьет - то конечно много писяет.
Или вы его так приучили. Или действительно проверяй тест.

А почему он ночью не кушает? Он у вас что кушает? Грудь, смесь?
Їв груди до 10 міс.
Потім давала суміш, але дуже недовго, і перевела на водичку-компотик, бо помітила що це вставання пов,язане не з голодом, а зі спрагою.
Бибер-анонимер 14 ноября 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
Старша донечка теж довший час пила вночі, тому з малюком я особливо не звертала на це увагу, бо звикла, що так вже було з донечкою, десь до двох років будилась , потім перестала. І памперс був непідйомний зранку, але ніколи вночі не міняла, ну дуже рідко.
П,є в основному воду, але ще і кашку 2-3 рази за день випиває, і роблю компотики (нечасто, але раз за день пляшку випиває, ну і за ніч випиває цілу чашку рідини, по чуть-чуть (разів 3-4).

Щодо горшка - то доня пішла на горшок аж після 2,2 років, до того навіть жодного разу не сіла. Тому, Заставляличка, можете не переживати))
Цитата:
Старша донечка теж довший час пила вночі, тому з малюком я особливо не звертала на це увагу, бо звикла, що так вже було з донечкою, десь до двох років будилась , потім перестала. І памперс був непідйомний зранку, але ніколи вночі не міняла, ну дуже рідко. П,є в основному воду, але ще і кашку 2-3 рази за день випиває, і роблю компотики (нечасто, але раз за день пляшку випиває, ну і за ніч випиває цілу чашку рідини, по чуть-чуть (разів 3-4).
Ого! Так багато п,э.
Льва 14 ноября 2013
Мне кажется, много жидкости,особенно ночью, зачем столько?
Заставляличка 14 ноября 2013
высаживала ещё с года,вообще невкакую!а летом вообще был не хороший случай!бегала в трусах и колготка(тоже кстати писяет часто,так как водохлёб ещё тот)ну и вижу как начинает тужиться-я её на горшок сажу,так у неё сразу проходит желание сделать все свои грязные делишки!и вообщем из-за того,что я её постоянно подлавливала,у ребёнка запор случился,не могла прокакаться 3 дня(((после этого не стала её трогать!но всё же уже понимает что нельзя так делать!
Уси Пуси 14 ноября 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
Їв груди до 10 міс.
Потім давала суміш, але дуже недовго, і перевела на водичку-компотик, бо помітила що це вставання пов,язане не з голодом, а зі спрагою.
То есть у вас в 11 мес ребенок Ест только взрослую пищу?
Ни смесь, ни молоко не кушает? (В которых много питательного и жидкости одновременно)
Льва 14 ноября 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
Їв груди до 10 міс.
Потім давала суміш, але дуже недовго, і перевела на водичку-компотик, бо помітила що це вставання пов,язане не з голодом, а зі спрагою.
Мне кажется это больше привычка.
Потребности ни в воде,ни в еде ночью нету в таком возрасте. Но раз поесть не даете,так попрошу хоть попить Ну или просто попрошу хоть что-нибудь, до 10мес было же
автор Анчо Ус 14 ноября 2013
Ответ дляУси Пуси
То есть у вас в 11 мес ребенок Ест только взрослую пищу?
Ни смесь, ни молоко не кушает? (В которых много питательного и жидкости одновременно)
Я не знаю, чим замінити її, рідину)
він будиться, починає крутитись, може хникати. Даю попити, заспокоюється.
а як можна не давати? не знаю, чия то вже звичка - малюка, чи моя
ПотеряласЯ Я... 14 ноября 2013
Ребенок в таком возрасте должен еще кушать или грудь или смесь. Однозначно.
автор Анчо Ус 14 ноября 2013
Ще малюк народився крупненький, 4400 грам, дуже добре набирав вагу, зараз коли почав ходити і бігати, то так не набирає
ех, треба аналізи робити, і нема що тут гадати..
автор Анчо Ус 14 ноября 2013
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ребенок в таком возрасте должен еще кушать или грудь или смесь. Однозначно.
суміш їсть 1 раз, іноді даю 2
скільки разів потрібно ще давати суміш?
якщо окрім неї 2 рази на день їсть кашу?
Льва 14 ноября 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
Я не знаю, чим замінити її, рідину)
він будиться, починає крутитись, може хникати. Даю попити, заспокоюється.
а як можна не давати? не знаю, чия то вже звичка - малюка, чи моя
НИЧЕМ. Ничего не давать.
Лучше переживете недельку тяжелый момент,чем ПОСТОЯННО нагружать почки и нервную систему. Дети должны ночью спать
Бибер-анонимер 14 ноября 2013
Налийте в пляшечку на нiч не повну, а чуть чуть. Вип´э трошки, бiльше не буде тай засне. Горла промочити, а не випити все додна
Льва 14 ноября 2013
Ответ дляRiki_tiki_tavi
суміш їсть 1 раз, іноді даю 2
скільки разів потрібно ще давати суміш?
якщо окрім неї 2 рази на день їсть кашу?
Питание должно быть 5-разовым в такой возрасте. 2р каша+1р смесь, максимум 2р, Итого 3, максимум 4р в день прием пищи. А где еще 1-2р?