Бывает и такое• 13 января 2020
У вас є такі знайомі?Чи це тільки мене угараздило з такими спілкуватися?
Є знайома ,з якою у нас спільні інтереси .Вона більше займається тією справою,я менше.Але...Телефонує,і починає кожного разу розказувати історію нову ,і як би я поступила,або яка моя думка на рахунок цього.Я навіть не підозрювала,що вона мої думки,точки зору буде видавати за свої.Знайшла її в соцмережах, її сторінка забита тією інформацією,практично дослівно ,як озвучувала я в розмові.Видає за свою точку зору.Для чого людина так поступає?Сказати їй?Чи просто не спілкуватися ,не брати слухавку?
Верочка 100%• 13 января 2020
Ответ дляБывает и такое
Ні,але допомога ,розбір ситуацій,і т.д.
Тобто Ви з подругою комусь перемивали кістки, а вона видала Вашу думку за свою?
Не будь КакСвета• 13 января 2020
Ответ дляБывает и такое
Тлумачення, значення слова «слухавка»:
СЛУ́ХАВКА, и, жін., розм. Частина телефонного апарата, признач. безпосередньо для слухання і говоріння; телефонна трубка.
А можно ещё про тлумачення слова ’угараздило’ из названия темы.
Фиктивная• 13 января 2020
Ответ дляБоюсь признаться
Чего это. У нас в стране большинство на русском говорит,причем тут ру?
Так это большинство доказывает, что мову отлично знает, только неудобно им. Что ж такой расколбас от вполне привычного слова?
Аноним Секретарь• 13 января 2020
Вы скажусь не по теме, тут одна дама гордо бьет себя в грудь и доказывает, что большинство страны рус. горящие, та я хочу вам ответить мадам.Вы глубоко ошибаетесь, русский язык в качестве основного языка повседневного общения используют 24% (данные за 2017 год).И не надо прикрывать свою тотальную безграмотность, унижением и глупостями.Стыдно и унизительно жить в стране и не знать ее языка.
А по делу темы, автор да гордитесь вы, значит вы классная и есть, что у вас почерпнуть))
Бывает и такое
• 13 января 2020
Ответ дляВерочка 100%
А що це за професія переривати кістки?Ви думаєте,чи додумуєте?
Бывает и такое
• 13 января 2020
Ответ дляВерочка 100%
*перемивати
Борисфенка• 13 января 2020
Ответ дляМамаша в бигудях
Якщо ці філософськи роздуми можуть тієї жінці якийсь прибуток принести, то автор хай тоді міркує.))
Якщо авторка собі прибуток вже отримала і вирішила розпатякати, то і інші собі на користь застосують.
От толку молоти що попало, а потім заднім числом знайому винуватити?
Жертва интернета• 13 января 2020
Ответ дляГладковыбритый шишун
Вы украинский не учили? Сочувствую.
Удалено администрацией...
Жертва интернета• 13 января 2020
Ответ дляПугачиха
Рашн ТРоль?
Да нет ,Киев форева ,а вы по сообразительности рядом с автором?
Жертва интернета• 13 января 2020
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
может она ей по городскому звонит!!
Да конечно)
Жертва интернета• 13 января 2020
Ответ дляНе будь КакСвета
Лиса Патрикевна• 13 января 2020
Ответ дляНе будь КакСвета
Щановна, та це ж українське слово, ви чи мову не вчили? Там таке патякають* такі як автор на суржику постійно))

БезВзяток• 14 января 2020
Ответ дляБоюсь признаться
у нас в стране никого не удивишь словом ’слухавка’
БезВзяток• 14 января 2020
Ответ дляЛиса Патрикевна
у них в колхозе с утра начали мыть кости, передавать сплетни, кому-то кажется, что какая-то кума сперла их гениальные идеи про разитие суперсекретного дела*, оно настолько тайное, что по утрам нужно проверять соцсети и искать свои гениальные мысли, вдруг их украли
колхоз как раз таки с вас прет