Ніде в Києві не можу знайти костюм цього вертепного персонажу. Можливо тут в когось є, чи ви знаєте, де можна взяти! Буду вдячна!
Борисфенка• 13 января 2020
Зайдіть в магазин тканин і спитайте церковну тканину - там великі хрести вишиті на яскравих кольорах, недорога вона. Метр купіть і зав´язки на шию пришийте чи гудзика.
Баксы_сдам• 13 января 2020
Автор, в смысле праведного Иосифа обручника?
А какая-то особенная накидка у него?
Темной ткани купите в два роста ребёнка, перекиньте через плечо и подвяжите шнурком
Церковную точно не надо с крестами ))
А какая-то особенная накидка у него?
Церковную точно не надо с крестами ))
Борисфенка• 13 января 2020
Ответ дляy888
Як це? Просто шматок тканини на голову?
Якщо накидка, то зазвичай на плечі, на горлі зібрати шнурочком і зав´язати.
А якщо на голову треба, то тоді купіть тонку трикотажну тканину, вона гарно драпірується, на голову накинули, десь збоку на плечі защіпнули декоративною заколкою чи брошкою. Збоку під руками можна шпильками защіпнути також.
Ответ дляБорисфенка
Дякую!