Печенюшка• 16 января 2020
Социальную помощь на ребёнка инвалида в этом месяце уже кто-то получил?
Тумба-юмба• 16 января 2020
Так, сьогодні, зазвичай отримую 11 числа, в січні завжди затримки. Київська обл.
Печенюшка
• 16 января 2020
Ответ дляТумба-юмба
Я 10 обычно получаю, ещё нет, волнуюсь уже.
Тумба-юмба• 16 января 2020
Ответ дляПеченюшка
кожного року по різному, бувало, що отримувала 2 суми в грудні, а було таке, що вже в лютому прийшли 2 суми, але взагалі приходили вже в 20х числах, я не чекала так рано.