Дон Пэдро• 20 января 2020
Звіт ЄСВ.Прошу допомоги
Підскажіть будь ласка,як вийти з ситуації.
Фоп 15.11 прийняв найманого працівника.Звіт по єсв за 11 міс. здав сьогодні.Але забув відправити 1 таблицю.Що тепер робити?квитанція 2 ще не прийшла.
Дон Пэдро
• 20 января 2020
Ответ дляДевальвация
главное, чтобы отчет приняли налоговики
Я взагалі дивуюсь,як кабінет не виявив помиоку.На титул листочки поставила хрестик таблиці 1.А саму таблицю не відправила.І 1 квитанція прийшла все добре.Як це так?
Дон Пэдро
• 20 января 2020
Щойно прочитала у фейсбуці ,у всіх хто платив 16.01 в кабінеті оплат ще не видно
Нерадистка Кэт• 20 января 2020
А что такое Медок? Для тех, кто не в теме
Год как фоп, первый раз в кабинете налоговой отчеты делала, сейчас тоже собираюсь там же
Дон Пэдро
• 20 января 2020
Медок це програма через яку здаються звіти і ін..Але за неі треба платити .Раз в рік.
Дон Пэдро
• 21 января 2020
Обіцяла відписатись)))Звіт не прийнято.Прийшла 2 квитанція.Заново зробила і відправила