Трусы с капюшоном• 22 января 2020
У дитини ротавірус і висока температура. Як збити темпу?
Розумію, що питання потрібно задавати лікарю. Але прошу поради у вас.
у Дитини 7 років ротавірус. показав ротатест позитивний результат. Перед цим мали контакт із хворими на цю хворобу, тому, коли почалася рвота у дитини і пронос, то в принципі стала зрозуміла і причина.
Сутки рвота і пронос. Постійний питтєвий режим, до 2 л в сутки регідрон.
сьогодні рвоти немає, і проносу також.
але є постійна висока температура. вище 39.
панадол, нурофен, анальгін справляються на короткий час і то темпа нижче 38.5 не падає.
я спочатку була налаштованапозитивно, що ми справимося, але зараз починаю панікувати. Дитина в´яла, весь час спить.
темпу хочу збити, бо на температуру завжди сильна головна біль.
мені панікувати, що так довго тримається темпа і викликати лікаря?
хто має досвід. прошу поради!
Дякую!
сьогодні рвоти немає, і проносу також.
хто має досвід. прошу поради!
Дякую!
ТрамвайGirl• 22 января 2020
Ответ дляТрусы с капюшоном
хвороба другі сутки. Рвота і пронос були тільки вчора.
чьогодні весь час спить. не думає, що обезводненея. адже пісяє постійно. я контролюю як п´є. а п´є багато
Дочка тоже сутки спала, держитесь и поите, будет лучше.
Трусы с капюшоном
• 22 января 2020
Дякую за відповіді!
темпа виросла до 40, руки-ноги гарячі, спазму немає. ацетон 1 плюс
зателефонувала лікарю, сказав в такому випадку пів пакетика німесилу.
дала, температура повільно падає, дитина почала посміхатися і підвелася.
молю Бога, щоб знову так високо не піднімалася!
Трусы с капюшоном
• 22 января 2020
Ответ дляOksanaND
А ацетон вы определили?
так, один плюс, ледь рожева полоска
ФФФФристайла• 22 января 2020
Начинайте давать глюкозу. В больницах ее дают через капельницу. По чайной ложке каждые 10-15 минут в течении 2 часов.
Трусы с капюшоном
• 22 января 2020
рано я раділа(((
температура знизилася до 37.5, але стан дитини в´ялий, не хоче нічого, тільки спати. в туалет на руках ношу, не сидить, тільки лежати((((
я вже панікую!
Трусы с капюшоном
• 22 января 2020
Ответ дляФФФФристайла
дякую!
окремо глюкозу не давала, адже прочитала, що вона є в складі регідрону.
але, дивлячись на стан дитини, починаю окремо ще й глюкозу давати
От ацетона бетаргин 2 амп в сутки(ампулу растворить в 100мл воды и давать по чайной ложке каждые 10-15 минут). Обильное питье (хорошо помогает компот из сухофруктов-яблок). Регидрон только, если будет рвота(для восполнения электролитного баланса). Сорбенты. Раствор глюкозы развести и поить. Диета(исключить мясо на неделю, каши гречневая рисовая,яблоки запеченные, молочку пока не давать)
Трусы с капюшоном
• 22 января 2020
Ответ дляOksanaND
дякую! глюкозу вже даю.
а як правильно, я по 5 мл (40%) даю і запиває водою.
вона спить весь час, тому буджу і вона вжа не реагує, що я їй вливаю в рот(((
скільки можна глюкози? я вже 20 мл нерозведеної дала випити за годину
Трусы с капюшоном
• 22 января 2020
Ответ дляФФФФристайла
+ за бетаргин. Хороший препарат
бетаргін також почала давати
Ответ дляТрусы с капюшоном
дякую! глюкозу вже даю.
На сегодня хватит глюкозы. Отпаивайте водой. А завтра купите бетаргин и давайте его, обычно после двух ампул ацетон снижается (можно его еще пару дней давать после снижения ацетона). Глюкозу можно больше не давать. Компот сварите, кто-то и отвар из изюма дает, и боржоми