{СоJIнТсЕ}• 23 января 2020

Вбудована кухня!

Купили квартиру і поставили свою в якій проживали до покупки на продаж, потім її купили і нам терміново потрібно бкло зїхати в нову, ремонт, техніка і меблі для спальні були замовлені чекали на доставку. Залишилася тільки кухня, нам порадили майстра з "досвідом роботи", він сказав чекати місяць, бистріше ніхто не міг зробити. Оплатили 100% від вартості, він прийшов до нас зробив заміри, потім поїзали в офіс він розробив план. Почнкали ми 3 тижні, привозять нам кухню, а там стільниця(дешевша на 1000грн) іншого кольору, шкафчик із-за газавого лічильники не стають, полки не вставляються в шкафчик, фасади 2 не дороблені, сказав чекати 2 тижні на них, і один шкаф фасад подертий.
Пішли до них в офіс, а він каже, це із-за того що бистріше Вам зробив.
От тепер думаю здать назад.

Питання:
1. Можливо повернення товару?
2. Хай переробляють і чекати ще місяць?