Престидижитатор• 25 января 2020

Хто повністю видалив татуаж-стрілки?

Ще 6 років назад зробила татуаж-стрілки, подобалося, особливо, коли нафарбовані вії. А зараз ходжу в басейн, вії перестала красити, іноді роблю Ботокс вій. А стрілки робила досить великі. Зараз, без накрашених вій стрілки виглядають неприродно, та ще й об’ємні. Хочу видалити, так як вже розумію, фарбувати очі, так як раніше вже не буду. На що розраховувала як робила стрілки???? Тоді мені було досить зручно з ними, і думала пройде час, технології так швидко змінюються, що будуть нові лазери і видалю без проблем. Але читаю лише відгуки, що не так і просто видалити татуаж, особливо на глазах, така чуттєва зона. Цікавлять такі питання, хто видаляв татуаж - скільки процедур вам понад робилося на видалення, чи повністю зник пігмент і в якому стані шкіра? Рубців немає?
Непонятно• 25 января 2020
Возможно неодимовым лазером, но потом нужно хорошо ухаживать за кожей век. Или сверху забить.

Пожмаковна• 25 января 2020
Делала лазер сразу трех зон, брови , губы, стрелки. Брови , губы ушли за 4 сеанса практически полностью. А вот стрелки на месте, на глазах маленькую мощность ставят, и все равно, адски больно, два дня после лазера на веках хожу ,как китайский пчеловод. Идиоткой была, когда пошла делать этот татуаж.
Стеклянная мышь• 25 января 2020
А я не хочу выводить....Буду только обновлять, мне нравиться.
ТрубоДурочка• 25 января 2020
Говорили знакомые ,что еще больней удалять лазером..Но у меня вопрос,почему наши украинские красивые девушки портят и шрамируют свои лица?
Детские_Будут?• 25 января 2020
В Україні я би довірилася тільки їй
https://instagram.com/tryfonova_m.d?igshid=v26o15u...
Ціни не знаю, але впевнена, що вона зробить все можливе без наслідків
Колючкавонючка• 25 января 2020
Чула, що колега брови лазером виводила, але було боляче і не до кінця вдалось зняти пігмент. Ох... тому я і проти всих цих процедур нав´язаеих індустрією краси
автор Престидижитатор • 25 января 2020
Ответ дляСтеклянная мышь
Мені дуже подобається «міжресничка» і акуратні стрілки, вони підкреслюють очі. Але в мене дійсно довгі стрілки, а як ненафарбовані очі - то хоч тональним замазуй
автор Престидижитатор • 25 января 2020
Ответ дляПожмаковна
І скільки вже сеансів пройшли видалення стрілок?
автор Престидижитатор • 25 января 2020
Ответ дляДетские_Будут?
В Україні я би довірилася тільки їй
От про такий я лазер і думаю, і очі захищають під час процедури. До нас ще таке не дійшло, а в Київ немає можливості їздити. Цікаво, скільки ще пройде часу, коли і в нашому місті буде такий кабінет

ЛижТолько• 25 января 2020
Юлия Дмитриева.
Пожмаковна• 25 января 2020
Ответ дляПрестидижитатор
4, еще надо ходить и ходить, а они слегка посерели.
Кукусик• 25 января 2020
Я сделала вторую процедуру - но ремувером., удаляю не всю стрелку, а уголочки, тоже длинноватые на теперь). После первой на месте, после второй пока не понятно, только прошло три дня.
автор Престидижитатор • 25 января 2020
Ответ дляКукусик
Може колись напишите свій відгук тут, дуже цікавить результат. А СК коштує одна процедура?
Кукусик• 26 января 2020
удаление ремувером (одна процедура, уголочки) - заплатила 400 грн
Кукусик• 26 января 2020
пишу в темах редко, если хотите откройтесь, я вам потом в личку напишу)