Да_Я_ТакаЯ_• 26 января 2020

Порадьте житло ,хостел для сім´ї в Кракові.Бюджетно на 3 дні.

А взагалі тема така.Закордоном були 1 раз.На морі не були ніколи.Або Одеса море,або закордон Краків подивитись.Куди б повезли дітей?Накидайте будь ласка контактів житла Одеса,і в Кракові щось недорого.Не судіть строго!
alisska_leto• 26 января 2020
Автор, привет. Если вы сейчас хотите, то лучше Краков.
Билеты недорогие на самолёт, выбор жилья огромный, в Одессе не сэкономите, правда, дорогой город.
Регистрируйтесь на Airbnb, там для новых пользователей скидка на первое бронирование хорошее, можно снять недорогую студию.
Я однозначно за Краков!

сказочное_Бали• 26 января 2020
Дивіться на Airbnb, Вас же певні дати цікавлять
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2020
Ответ дляalisska_leto
Я однозначно за Краков!
Airbnb а що це ?Там бронюють житло?
Техпаспорт на медузу• 26 января 2020
Зачем вам Одесса,если морч дети не видели?Выбирайте бюджетный поселок-село,где есть море.
Угадайс• 26 января 2020
Какой у вас бюджет? И возраст детей
Сосиска_Втесте• 26 января 2020
Ответ дляАяВсёЗнаю
Airbnb а що це ?Там бронюють житло?
Так, ми там бронювали лчтом Краків.
Оплата відразу
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Може бути і село.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2020
Ответ дляСосиска_Втесте
Так, ми там бронювали лчтом Краків.
Оплата відразу
Скільки за добу? І яке саме житло?
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2020
Ответ дляУгадайс
Какой у вас бюджет? И возраст детей
15 і 12

автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2020
Ответ дляalisska_leto
Я однозначно за Краков!
Ой вибачте,не привіталась.Привіт
pene4ek• 26 января 2020
З 21 по 25 грудня 2018 року були у Кракові в цьому гестхаузі http://www.booking.com/Share-srvE6Z, сніданок входить у вартість проживання; Ринкова площа, Барбакан, Вісла, замок, великий тц - Краківська галерея в пішій доступності.
Я не була в Одесі, була у Кракові і ліпше відвідала Краків ще раз.
Грушки-яблочки• 26 января 2020
Не зрозуміло, що ви вибираєте? Літній відпочинок на морі і поїздка у Краків, чи поїздка в Одесу і Краків? На все 3дні? Як для моря то мало, їхати в Одесу влітку з дітьми ненайкращий вибір як на мене. У Кракові теж краще гуляти не спекою(ми були у вересні, чудово). Якщо На все три дні, то краще на Краків +Величка+Енерджиландія. На море треба хоч днів 10.
40каградусная• 26 января 2020
в Кракове мы останавливались в отеле Санторини, он не в центре, поэтому недорогой (не помню уже цифры), но почти рядом там трамвайная остановка, и можно прямо в центр города доехать. Отель небольшой, но там просто отличные завтраки, учитывая уровен цен. Вот просто на отлично с плюсом - мы были приятно удивлены и я себе сохранила название отеля в закладках.