Скасували замовлення та не повернули кошти. Написали на пошту, щоб перевірила свої дані, вони введені правильно. Можна замовити повторно, але як?) Мені потрібно щоб сума була не більше 160 а без знижки сума вже виходить 260$
ORDER CANCELED
Yuliya, we have some unfortunate news. Your order 00190-US48242861 has been canceled. We apologize for any inconvenience. Rest assured you have not been charged.
For questions or concerns, please give us a call at 888-565-PUMA (7862) or email us at customerservice@puma.com. We’re available 8am-10pm ET, seven days a week.
Це їхній лист