60 метров сметаны• 31 января 2020

мій чоловік. гляньте зі сторони. мені здається гірше нікуди((((

на по 39. троє діток. будинок. 2 машини. ото й всього
ремонт не робився в будинку 15 років( ну в деяких кімн 5р) чоловік має магазин, меблі, побутова техніка і тд. живемо в маленькому містечку
я працюю теж. діти - школа, садочок, є няня яка їх водить. куртки репетитори і тд
грошей приносимо так:я 7т міс, решта чоловік. залежно від витрат. тобто не так як у нормальних людей- заробили і відкладаємо чи думаємо куди витратити. а кожна лишня копійка в хаті вкладається в товар!!!
а вдома"сапожнік без сапог"((( мікроволновки нема, хлібопічка згоріла, кавова машина тож( дивані старий ( ну і тд
чоловік весь час на роботі. з 9 до упора. приходить дуже пізно. вихідних 2 дні. в рік. Різдво й паска. реально! ну в неділю півдня ( рідко- день)
доставки, розвозки установки. :( наліво не ходить)
вам він спокійний без шкідливих звичок як то кажуть
а я емоційна. мене бісить його робота без вихідних. бісить забитий гараж телевізорами ( вдома спутнік вирубили кіна нема, якшошо. коли буде?-як всім за гроші поставить тоді додому черга дійде)
я не кажу, продукти купує, дітей і мене одягає на море їздим але от всьо через постійне "впритик" - грошей нема, їде машина з меблями, з стіралками і тд
втомилась ((((
Результат:
вже голосів: 537
351 (65.36%) норм чоловік я зажралась
120 (22.35%) треба чоловіку мозги вправити
49 (9.12%) Ваш вариант
17 (3.17%) треба тікати від такого
Брызжу ядом• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
ну десь так. до 30 тис витрати. і десь 20 -30 чистими точно є. може більше. додому попадає до 15. це їда, діти, комуналка
як коли
Не пребедьняйтесь.На пятерых одежда и обувь и море.Не меньше 60 домой приносит.А,две машины еще и няня.

Помилуйте мадам• 31 января 2020
Ответ дляБорисфенка
Це прискорить його вибір, інакше авторка буде ще років 10 без антени жити.
У чоловіків інші пріоритети, йому та антена триста літ непотрібна. Але якщо дружина стала розлюченою фурією, він розуміє, що це таки важливо для неї і за три хвилини розрулить проблему, щоб відчепилася.
Свіжа цитата ’Українські чоловіки можуть п´ять років обіцяти прибити поличку в ванній і за дві години побудувати десятиметрову барикаду з мішків з льодом на Майдані’.
Барикада- то епiчно i патрiотично, а ту поганську полицю вiн колись таки зробе, рокiв за 20)
Дама_с_коготками• 31 января 2020
Ответ дляМиллениалка
Я так понимаю его поглотил магазин , знаю такое , человеку нужно помочь
Вы обязаны поставить ему рамки , к примеру 1 числа его зарплата на столе и вы знать ничего не хотите
100% берега потерял. Или разбить сумму по неделям. Но рамки точно нужны
Дама с собачкой• 31 января 2020
Ответ дляКак нефиг делать
Вы уже писали, вам уже отвечали - нормальный мужик
Не, это я писала. Читаю автора и будто про себя
Дама_с_коготками• 31 января 2020
Ответ дляДама с собачкой
Точно. Я ж помню на русском языке писали. Что там у вас кстати?))) Что то изменилось?
Указка• 31 января 2020
Може тришки пидгулюэ,постийно в роботи,сказав я на установку чогось там,а сам до жинки,така ви наивна.
автор 60 метров сметаны • 31 января 2020
Ответ дляТра Ля Ля
Автор,ви вибачаєтеся за свою українську мову??
та нєє
за кашу малашу
Ответ дляПоследний вагон
Ви десь або Закарпаття або Полісся. Ну не пишіть, як говорите!
я викладаю думки тут свої
як хочу не говорю
і пишу тож
я з містечка на львівщині
а тут, як на то пішло, всі пишуть лиш літературною мовою??? 99.99% взагалі російською
ви ж розумієте мене нє?
Помидорина• 31 января 2020
Ответ дляВерочка 100%
Проще за пару сотен грн. вызвать настройщика. Мужик и так по горло в работе, а его еще и, как цуцыка к ноге.
да ладно в работе, просто он уцепился как трус, не хочет помощника, чтоб не потерять свою важность. А на семью ему плевать

На привозе• 31 января 2020
Автор, я вас не розумію , в чоловіка прибутковий бізнес ! Він вшивається на роботі в той час як ви ходите робити «на дядю» за 7 тис. Це ж смішно! Працюйте з чоловіком, продавцем, диспетчером , менеджером. Розумні жінки тільки так і роблять . Гроші будуть в сім`ї, чоловік під наглядом, спільні теми для розмов.
У більшості знайомих так, працюють разом. Там де жінка каралєвішна шлюб не витримує перевірку роками . Майте на увазі
Ответ дляНовопоштинская
вы такая смешная, ну тикайте, есть куда тикать? 3 детей мужу оставите? причина развода не установленный телек и курица... да вы зажрались мое имхо, не было еще у вас плохо раз вам не плохое плохим видится
тєлік і куріца лежать на поверхні
глибше- то мені не вистачає чоловіка вдома . навіть просто вдвох повалятись на дивані фільм подивитись. такого роками вже не було ((((
Помилуйте мадам• 31 января 2020
Автор, вы ж не одна такая) у меня айтишник- это вообще существо из другого мира. Он легко скажет- купи шубу, кусок золота или шо ты там хочешь- но купить самому букет васильков- иногда надо напоминать. Зато телефон или комп новый притащит без вопросов. И да, я тоже научилась сама вызывать мастеров прибить полку, муж достаточно для этого зарабатывает. Он мог раньше пойти и купить айфон последний- зарплату получил и купил, а шотакова то. Пришлось объяснять, что дети растут, скоро им кроме памперсов и погремушек понадобится свой отдельный угол. Ничего, вник. Теперь контролируем расходы.
Верочка 100%• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
я викладаю думки тут свої
як хочу не говорю
і пишу тож
я з містечка на львівщині
ви ж розумієте мене нє?
Ой, пишите, как удобно. Мы не на диктанте.
Ответ дляУнция яда
А откуда возмется душевное? Ну вы представьте себя на месте этого мужика: обеспечь 5 ртов, свой бизнес без помощников, проконтроль стопицоот процессов, что бы не влететь на деньги, а на выхлопе у тебя вечно орущая жена, трое детей и дом верх дном. Нет у мужика тыла в виде семьи, нет у него сформированной привычки отдыхать с семьей.
У автора только дай дай сделай почини.
Что мешает ей потребовать с мужа денег на микроволновку, телик и что там еще у нее не работает? Пойти и купить или пригласить ремонтников для ремонта? Как это нет денег на торт у человека с бизнесом? Надо искать куда там утекают деньги, не может там все вот прям вкладываться в оборот.
чого ж не може?
ще й як може. просто ви уявляєте ельдорадо чи магазин епіцентр? так у нас 12тис жителів!! мій чоловік починав 7р тому з бу холодильників і пару пралок. от реально все вкидається.
який оборот. тут же не тисячні потоки покупців
Верочка 100%• 31 января 2020
Ответ дляПомидорина
Когда у меня был свой магазин, я работала без выходных вообще. Всегда нужно держать руку на пульсе.
Ответ дляАртура Пирожкова
Бедный мужик! Он просил рожать троих, автор? Или вы сами такое решение приняли?
двоє старших близнючки. а потім хлопчик)))
Помилуйте мадам• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
тєлік і куріца лежать на поверхні
Ну то пришли вечором i пiсля вечерi повели за руку дивитись кiно у спальню. Ви його давно обiймали? За вухом чухали,? Говорили, як за ним скучили i хочете просто побути удвох? Я вас як жiнка розумiю, але ж вам треба не правоту довести, а налагодити життя в шлюбi.
Ответ дляБрызжу ядом
та ми ж не а києві
Ответ дляНа привозе
не хочу. і не справитися. я схочу по моєму. а він не стерпить шоб я керувала. він каже хватить з тебе вдома керувати

Верочка 100%• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
тєлік і куріца лежать на поверхні
Ну, вы же женщина. Берите инициативу в свои руки. Может детей к бабушкам отправить и вдвоем романтик устроить. Хитрее нужно поступать.
Стриптизерка• 31 января 2020
Якщо на глобальні речі, в тому числі на літній відпочинок сім‘єю заробляє він, то малі щотижневі відпочинки візьміть на свій бюджет ви і дійсно не довбіть йому мізки. Наприклад, з вашої зарплати 7 тисяч на місяць дві лише на відпочинок у вашому містечку. 500 гривень точно має вистачити на торт з куркою чи на похід у кіно або кав‘ярню, наприклад.
Можете, лишіть трошки більше двічі на місяць робіть якийсь більший відпочинок (замовте три години сауни на двох в неділю чи виїдьте на морозиво до сусіднього міста раз на місяць). Плануйте це завчасно. Почніть із того, що вже у понеділок попередьте чоловіка про ваші глобальні плани на три години його часу в неділю. Поступово він звикне відпочивати й побачить, що цей вихідний день на його заробітку насправді ніяк не відображається, а от на задоволенні від життя так))))

Щодо техніки. Складіть йому список. Приїхала партія чогось — одне забирайте собі. Те, що справді треба. А на ремонт теж мусите відкладати. Є класний прибуток-10% навчання дітям, 10% ремонт. І так щомісяця
Помилуйте мадам• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
То керуйте вдома! Якщо вiн дае вам дома кермувати, чого ще треба? Перелаштуйте ваш пoбут i бюджет, знайдiть час на романтику з чоловiком. Натурально самi плануйте ваш спiльний час удвох. Дiтей до мами чи на няню i вперёд. Замiсть курки купiть собi новi парфуми i красивий домашнiй одяг. Ви в себе золотко i лапочка, вiн мае то побачити)
Меряно-перемеряно• 31 января 2020
Ответ дляСтриптизерка

Какая вы умница! Нечасто можно встретить такую мудрую и душевную советчицу! 💐
ДА да да• 31 января 2020
Ответ дляАртура Пирожкова
Ви зовсім вже? Що значить просив? Виглядає, як білий господин замовив собі потомство. Подружжя разом вирішує, а не один ’ замовляє’. Жінкам пора вже позбутися цього душевного кріпацтва і вічного заглядання в очі чоловікові, навпаки має бути.Взагалі, в Україні завжди рулив матріархат. Най Бог збавить, щоб чоловік рулив сімейними ділами, рідко хто з них клямку має на це.
Артура Пирожкова• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
Ответ странный. Меня пол детей не интересовал. Муж просил их рожать?
Дама_с_коготками• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
чого ж не може?
Омг. Так конечно можно до бесконечности расширять ассортимент. А толку? Не будет там большого оборота. Потом проводка замкнула и все вложения - досвидос
ДА да да• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
я викладаю думки тут свої
як хочу не говорю
і пишу тож
я з містечка на львівщині
ви ж розумієте мене нє?
Все ви зрозуміло пишите, не хвилюйтесь. Літературна мова трохи штучна, а місцеві родзинки- вони справжні. Я люблю діалекти і навіть суржик мені милий, за деякими виключеннями.
Артура Пирожкова• 31 января 2020
А то и значит, что муж имеет право хотя бы совещательного голоса в вопросе количества своего потомства. Ато нарожают стаю, а потом мозги выносят своим матриархатом. А сами только и способны 7000 в месяц заработать.
Дама с собачкой• 31 января 2020
Ответ дляДама_с_коготками
Да, изменилось пока))) стал уходить на работу в 8, а не в 12. Приходит, конечно, поздно. Но сейчас реально завал с заказами. С детьми стал больше времени проводить. Ну, конечно, и я меняюсь. Не бубню уже, а хвалю: какой молодец, стараешься для нас так. Ценить стала его, подействовали комментарии на меня)))
Вот предложил слетать на пару дней в Европу, я прям удивилась)))
ЗавЛабСнаб• 31 января 2020
Ой, автор, а вы хвалите своего мужчину когда он что-то делает?
Вот у меня муж, я думала крайне ленивый и ничего делать не хочет. Вот полгода назад попробовала провести эксперимент - начала хвалить мужа за каждое действие и описывать ему, как 5-летке, как хорошо он придумал. Знаете, сработало. Раньше муж вообще не делал ремонт (боялся напортачить), а сейчас я вселила в него веру, что у него всё получается с 1 раза (хотя если бы он интернет больше читал, то вышло бы раза в 3 экономнее, но хоть так!), пусть мужчина поверит в свои силы!
Удачи!