Посудомойка• 05 февраля 2020
Чому так багато тем про батьків?
Останнім часом дуже багато скарг на батьків.
Діти жаліються постійно, можна сказати без причини. Вони рахують, що батьки зобовязані все життя трудитися для дітей. Всі лишні гроші і час віддавати дітям і онукам. Хто не робить так діти ображаються.
Звідкіля цей егоїзм?
Хіба не достатнь того, що батьки виховували вас до 18 років. Ви хоч розумієте скільки грошей у вас вкладено? Чому вам постійно мало? Чому хочете тільки брати?
А як допомога батькам, то ви на світ не просилися.
Звідкіля цей егоїзм?
Посудомойка
• 05 февраля 2020
Ответ дляЛевый Локоть
Тобто такі мами мають жити за рахунок дітей?
Звичайно.
Левый Локоть• 05 февраля 2020
Ответ дляПосудомойка
Я не живу в ті квартирі. Щоб ви знали. Ця квартира для сина буде. Я давно поїхала з того міста розвиваюся і маю власну справу.
Та Ви не зрозумієте,бо у Вас ситуація інша
Боляче не від квадратних метрів,а від того як ставляться батьки.На що вони надіялись,все життя нічого не робили,тільки стогнуть як важко
Чоловіка буквально виперли на вулицю у його 17 років,навіть зараз телефонують щоб гроші переслав,а як там йому навіть не цікавить
Левый Локоть• 05 февраля 2020
Вони живуть просто у своєму світі,навіть ніколи не думали нічим,от важко на роботі сидячій- сяду на шию сину,ну і все одно ,що в нього сім´я ,що тут такого
І так все життя,думали ,як це б не робити
Вони не пенсіонери,не інваліди
НеГолосую• 05 февраля 2020
Ответ дляПосудомойка
Так хай поверне мінімум. Вони ж в дит буденок не дали її
Не хватало. Прям одолжение сделали.