маминаБубочка• 08 февраля 2020

Алкоголізм...

Друг дуже почав пити у 2012 році, коли його зрадила дружина, пив 3 роки, потім раптово сам кинув, захотів змінити життя. у 2017 одружився, влаштувався на хорошу роботу, народилася донька. Все було добре, поки не почалися проблеми: кредит, сварки з дружиною. Він випив пива, зірвався.. Тепер не можна зупинити, не пив взагалі 5 років. Друг хоче кинути, але вже не може, руки трусяться, робиться агресивним, вже не так легко йому це зробити, як тоді. Це вже алкоголізм? І йому вже нічого не допоможе? Дружина відвернулась, батьки сердиті, йому до всіх байдуже стало...
Elenka-bulka• 08 февраля 2020
К сожалению, алкоголизм, и это болезнь, которую нужно лечить. Если вы настоящий друг, помогите, не оставляйте друга в беде. Есть множество кодировок, центров

Сестрица Алёнушка• 08 февраля 2020
Так.бо бувших алкашів не буває.
Має бажання,то все вийде спинитись з допомогою лікаря.
Тільки умова:три дні не пити
Жена_КотораяСтена• 08 февраля 2020
Да. Это проблема. Цирроз печени - страшная болезнь.
Cамая умная• 08 февраля 2020
теж вважаю, що можна закодувати його. але до лікаря треба йти тверезим.
паралельно варто звернутися до психолога, спеціаліста із залежностей.
ну або Анонімні Алкоголіки.
тут головне, щоб пацієнт сам хотів, а свою голову ви ж йому не приставите.
автор маминаБубочка • 08 февраля 2020
Ответ дляCамая умная
ну або Анонімні Алкоголіки.
сьогодні ходив до нарколога-психолога, перед цим пив краплі нооклан три дні.. Спеціаліст запевнив, що до випивки більше не буде тянути...
Cамая умная• 08 февраля 2020
Ответ длямаминаБубочка
ну дай боже
автор маминаБубочка • 08 февраля 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не дай бог..... Страшно померти від горілки, шо жив, то даром(
автор маминаБубочка • 08 февраля 2020
Ответ дляElenka-bulka
Да не брошу, уже сегодня был у нарколога-психолога...