Ангел-предохранитель• 18 февраля 2020
Закон о наследстве
Девочки, слышала , что будут большие изменения в процедуре вступления в наследство и т. д. Кто что знает? Где почитать?
E-romashka• 18 февраля 2020
улюблена рубрика — циклічні фейки, щонайменше шість років поширюють брехню
E-romashka• 18 февраля 2020
З року в рік, попри численні роз’яснення, у ЗМІ з’являється та жваво розноситься неправдива інформація про все пропало, бо з 1 листопада або 1 березня «поточного року» не можна оформити спадщину чи договір дарування. Ось і цього разу з наближенням «сакральної» дати почали розповсюджувати заяложений фейк, ніби-то єдиний вихід — купівля (насправді - ні). Те ж саме із неможливістю вступу в законну спадщину (теж брехня). І взагалі, майно відійде в «руки» державі» (спокійно — ви зможете дарувати і продавати майно, як і коли забажаєте). Посилаються на постанову Кабміну №231, яка нібито забороняє визначати оціночну вартість рухомого і нерухомого майна. Для того, щоб продати, подарувати або передати в спадок майно, потрібно скористатися послугами нотаріуса і/або “оцінювальника” майна. Згадана постанова, яка була чинна у 2013-14, вимагала від нотаріусів отримати сертифікат нового зразка. Простіше кажучи — пройти «переатестацію». До того оформлювати договори дарування та вступу в спадок вони не могли Горезвісна постанова втратила чинність ще в серпні 2014 року. Ба більше — в липні 2015 року Вищий адміністративний суд визнав її незаконною