ПесиКот• 06 марта 2020

Який шампунь кращий?

Доброго дня,порадьте який краще обрати шампунь,волосся сухе,але не від самих коренів а більш по довжині,фарбоване
Поторописька• 06 марта 2020
Я использую kerastase для окрашенных
Тихомандражная• 06 марта 2020
Лучшим будет тот, который подойдет к вашему типу кожи
Шампунь подбирается под тип кожи головы, а по типу волос - маска
Из ДОМа-2 Я• 06 марта 2020
Я пользуюсь Чи с аргановым маслом, бальзамом таким же и маслом. Супер)
Ещё не забывайте маску для волос. Если волосы сухие - то через раз с маской
Поторописька• 06 марта 2020
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Мой колорист рекомендует маску вообще после каждого мытья
автор ПесиКот • 06 марта 2020
Ответ дляТихомандражная
я розумію це і ніяк неможу підібрати шампунь,всі шампуні купувала закордоном,в мене вже їх купа,після 2 миття пересихає шкіра голови що аж свербіж появляється,якщо ще раз помити тоді ще перхоть появляється.Потім беру інший тиждень все ок,і знову те саме.А деякі шампуні такі як Джовані то взагалі не підходять таке враження що голова ще жирніша після миття.
автор ПесиКот • 06 марта 2020
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
дякуб
Поторописька• 06 марта 2020
Ответ дляПесиКот
Купите себе пилинг для кожи головы Nioxin
Му ма му ма му• 06 марта 2020
Конечно Чи
Люблю порядок• 06 марта 2020
Shiseido Tsubaki . Беру його вже декілька років періодично купую інші, але все одно до нього повертаюсь. Останній рік тільки їх беру, всі лінії гарні
LvivLady• 06 марта 2020
Я фарбуюсь і користуюсь всією лінійкою chi
Власне Chi infra я користуюсь тільки в салоні після фарбування, це шампунь універсал)
Раджу вам червоний Chi rose hip
Сусановна• 06 марта 2020
Был Виши Деркос, но зеленый. Волосы сухие и кожа головы тоже. Рекомендовал дерматолог. Хороший, но запах для меня..буэээээ(
Сусановна• 06 марта 2020
Ответ дляПесиКот
У меня Джованни зелёный с авокадо. Неплохой.
Регионщица• 06 марта 2020
Мне не подошли. Блондинка крашеная корни свои. Керастаз тоже ни о чем.