Силиконочка• 24 декабря 2025
Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?
Чоловік їхав на роботу, опинився в ТЦК. Зміг позвонити лише на роботу. Я про це дізналася лише вечором.
Поїхав в ТЦК на своїй машині. Зв´язку з ним немає. Що мені робити вранці? Їхати зранку в ТЦК? Шукати адвокати? Чи куди мені рухатись? Підкажіть, будь ласка... Він обмежено придатний, влк не проходив.... Я розгублена, зібратись не виходить... Якби не зв´язалась з його колегою, то і не знала б де він.
месяцкие• 24 декабря 2025
Ответ дляБоВжеВільна
По своїй спеціальності та про тил треба раніше було думати і влаштовуватися там. А коли спіймали це вже не жарти.
Та ви что, бесят такие комментаторы..
Снегурочко• 24 декабря 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Когда моего взяли, я в первую очередь поехала в военкомат узнать как можно лекарства передать
Передала вещи и еду. С утра лекарства повезу. Такие твари. Везут и везут добычу . Родители, родственники стоят и ждут не понятно что. И это же не кацапы, свои ловят. Они хотят жить, а других вылавливают.
Сусановна• 24 декабря 2025
Увы. Ничего уже не сделать. Или он убежит в сзч, или... сами знаете. Закрывайте все дела, жить не так долго осталось.
Сусановна• 24 декабря 2025
Ответ дляСнегурочко
Себя по щекам бейте. Вы и довели страну до такого треша.
Снегурочко• 24 декабря 2025
Ответ дляСусановна
Да, точно, я довела
Рожайтретьего• 24 декабря 2025
Ответ дляСусановна
Она что ли миндич или зелупень?
Налитое яблочко• 24 декабря 2025
Ответ дляСусановна
Ну ви вмієте підтримати, ніхто не знає кому й скільки на цьому світі, маю багатьох знайомих, які в різних місцях, хто з 2022, хто з 2023, люди живі і воюють.
Силиконочка
• 24 декабря 2025
Я навіть не знаю як пережила би минулу ніч якби не створила цю тему. Дякую Вам, дівчата
Ще є шо вирішувати, але в голові трохи все вляглося. Можливо сьогодні зможу поспати. Минулої ночі цього зробити не вдалося взагалі.
Силиконочка
• 24 декабря 2025
Ответ дляСнегурочко
Ваш в якій області?
І тримайтеся!
Ну шо не так?• 24 декабря 2025
Ответ дляЧу Ча
Характерних з принципами зараз часто забирають у новий підрозділ Скеля. Або одразу в штурмові. Він офіцер, військову кафедру у виші проходив?
Те, що не приходила повістка зовсім не означає, що він не у розшуку. Навіть якщо він не встановлював Резерв+ і не оновлював данні, в системі Оберіг він може бути в розшуку.
Для того щоб забрати авто вам треба звернутися в ТЦК по місцю затримання, пояснити що ви дружина і хочете забрати авто. Якщо техпаспорт не на нього, тобто транспортний засіб службовий, то треба звертатися керівництву компанії та домовлятися хто приїде забере автівку
Попасти в Скелю це дуже погано?
У подруги чоловіка зловили, наче нічого не підписував,від всього відмовлявся.
Дзвонить рідко, тому що телефон майже не дають, тому немає толком інформації.
Він людина віруюча, тому не хоче брати зброю в руки. З його слів, наче в Скелі знаходиться((
Янка-угомонись• 24 декабря 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
У вас є купа різних прав, включаючи право писати цю ахінею. Під час війни військовозобов´язані повинні виконувати свій обов´язок у війську.
Вся эта ваша купа, гроша ломаного не стоит, в отличии от человеческой жизни.
Ахинею пишете вы, ставя знак равенства между правом писать свои мысли и обязанностью за это отдать жизнь человека.
Байрактара• 24 декабря 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Только после вашего мужа)
А ’бубочек’ можно наловить сколько угодно, но толку от этого будет НОЛЬ. Запомните это.
Щоб мій чоловік і його побратими залишили позиції, треба їх кимось замінити. Але Вам того не дано зрозуміти.
Байрактара• 24 декабря 2025
Ответ дляМарс атакует
Ви переоцінюєте ШІ.
Байрактара• 24 декабря 2025
Ответ дляСнегурочко
А хто має Вас і Ваших дітей захищати? Чому не Ваш чоловік?
месяцкие• 24 декабря 2025
Ответ дляСнегурочко
Да печально это все, но все норм ...никто не восстает ..всех все устраивает...
месяцкие• 24 декабря 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ну воевать и в тылу можно...
месяцкие• 24 декабря 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
+100 страшные люди нас окружают, вдвойне страшнее что пишет мовою...
месяцкие• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Это ваше очень ограниченное мышление :(
Снегурочко• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Ваш в якій області?
І тримайтеся!
Дякую. Миколаїв.
І ви тримайтесь
месяцкие• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Идите вы защищать у нас все равны..что у вас голове просто страшно...
Байрактара• 24 декабря 2025
Ответ длямесяцкие
З моєї сім’ї вже є захисник. а мені треба дітей ростити. Це щось у Вас в голові страшне.
Снегурочко• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
И что, наловленнымии заменят вашего человика? Нет
Снегурочко• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
От кого защищать, вы о чем? Враг тут, рядом. Я передала вещи, они взяли. А муж уже в другой области. Вещи наверное просто выкинули. Защищать.
Это ж работники тцк и их жены среди нас. Они и топят за войну до последнего. Им хорошо у корыта. Решать кому жить, а кому нет
Снегурочко• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Захисник чего? В тцк працюе?
Нога на ногу• 25 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
А коли там хоч телефон віддають? Коли речі хоч передати якісь дозволять?
І як авто забрати можна? В ньому дороге робоче обладнання
В Запорожье бумаги украденного с улицы так оформляют, что его авто быстро становится мобилизованным для фронта (своих из ТЦК, обычно из областного...)
Снегурочко• 25 декабря 2025
Ответ дляНога на ногу
Ну вот. От кого защищаемся, получается? Вопрос
Щепотка_совести• 25 декабря 2025
Ответ дляВ танке
Що ви маєте на увазі ? в країні війна й мобілізація законна
Давно прийняли стан війни?
Щепотка_совести• 25 декабря 2025
Ответ дляВ танке
Автор , а щоб кожен день по 8000 платити, є такі суми ? Навіть якщо візьмуть гроші у вас, що дуже сумнівно, це ж одноразово й без жодних гарантій
Зате матимуть час
Щепотка_совести• 25 декабря 2025
Ответ дляФедорино Горе
Слушайте, а воевать кто будет вообще?
Ніхто . Хватить