Ревнивая жена• 14 марта 2020
Няня для ребёнка с РАС
Хочу нанять няню для дочери 2,5 года. У ребёнка РАС. Не знаю сколько платить. Живу в Ровно
Я_и_моя_собака• 14 марта 2020
Вам би краще з цим питанням зайти на форум міста,там вже подивитесь по пропозиціям
Солнечный день• 14 марта 2020
Дивлячись, що ви хочете від няні і який РАС. Якщо дитина не потребує спец догляду, то як звичайній няні (подивіться оголошення у вашому місті). Ну а якщо потребує, ще й АБА терапія, чи заняття, то це вже дорожче, нажаль